مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از مبادله گردشگر از ترکیه در قبال مسافران و گردشگران ایرانی خبر داد.

به گزارش تبریزمن، فرزین حق‌پرست ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران از نشست مشترک متولیان گردشگری استان با «نماینده مدیر گردشگری استانبول» و «مدیر هتل خانوادگی آلا تورجا» خبر داد و اظهار داشت: آقای «دنیزهان یلمازار» مدیر هتل آلا تورجا به تبریز سفر کرده است تا زمینه های همکاری دوجانبه در زمینه توریسم را فراهم کند.

حق‌پرست ادامه داد : با توجه به اینکه بازاریابی و تبلیغات یکی از هسته‌های کلیدی سند تدبیر و توسعه استان است، در این نشست زمینه‌های بازاریابی و تبلیغات و راهکارهای توسعه همکاری بررسی شد و قرار شد طی تنظیم تفاهم‌نامه‌ای با مدیر گردشگری استان استانبول و استان‌های دیگر ترکیه وارد مذاکرات و همکاری دو جانبه شویم.

وی گفت: بنا شده است پس از عقد تفاهم‌نامه فی ما بین بازاریابی و تبلیغات بین‌المللی و تعریف پکیج‌های گردشگری از استانبول به تبریز و شهرهای دیگر ایران به صورت مشترک و مبادله گردشگر از ترکیه در قبال مسافران و گردشگران ایرانی عازم به ترکیه مورد توافق اولیه قرار گیرد.

حق‌پرست تصریح کرد: پس از تهیه مفاد اولیه تفاهم‌نامه مجددا جلسه‌ای با حضور افراد صاحب‌نظر در زمینه توسعه گردشگری، برای نهایی کردن تفاهم‌نامه تشکیل می‌شود.

براساس گزارش فارس، در گردهمایی جهانی توریسم هم‌زمان با ۳۰ آوریل ۲۰۱۵ در شهر استانبول، هتل خانوادگی «آلا تورجا» واقع در منطقه «دالامان دریای اژه ترکیه» به عنوان بهترین هتل خانوادگی نشان برتر این گردهمایی را دریافت کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :