به گزارش تبریزمن،برنامه این هفته موج فوتبال از ساعت ۲۳:۴۵ با اجرای میلاد وطن پرست روی آنتن شبکه سهند رفت تا آخرین وضعیت فوتبال و فوتسال آذربایجان را بررسی کند.

در ابتدای برنامه این هفته بعد از صحبت های مجری جوان موج فوتبال گزارشی از عملکرد مدیریت و تیم فوتبال تراکتورسازی در فصل جدید پخش شد.

عباسی مدیرعامل تراکتورسازان به عنوان میهمان در این برنامه حضور یافته بود تا بعد از هفته ها جوابگوی هواداران میلیونی این تیم باشد.

وی تصریح کرد: تونی از پرتغال لیست دومی ارائه کرد که بجای لیست اول از این بازیکنان استفاده کنیم. ار لیست دوم تونی اکثر بازیکنان در ترکیب امسال تراکتوری ها هستند و فقط آندو و ادیهو نیستند که اجازه دادیم خودش گزینه خوب خارجی بجای این دو بازیکن بیاورد. تونی گفت در هر پست دو نفر میخواهم که بجای بازیکنانی که در لیست بودند و نتوانستیم جذب کنیم. قطعا نفرات جدید را با نظر خود تونی جذب کردیم.

وی اظهار داشت: قرارداد های بازیکنان خارجی را بعد از پیش قرارداد در هیات مدیره مطرح میکردیم تا در صورت رضایت جذب تیم شود.ما به هیچ مدیر برنامه ای از طرف باشگاه سهمی ندادیم و گفته بودیم که با خود بازیکن طرف هستند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص مبلغ قرارداد حمزه یونس در پاسخ به مجری برنامه گفت: حمزه یونس نزدیک به ۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان گرفته است و اینکه وی ۲ میلیارد مبلغ قراردادش می باشد دروغ بوده و تکذیب می کنم. حتی می توانم قرارداد این بازیکن که محرمانه می باشد به شما و هواداران نشان دهم.

ما در عقد قرارداد با بازیکنان قیمت و شرایط را در هیئت‌مدیره مطرح می‌کنیم و مدیر برنامه حمزه یونس یک مدیر برنامه فرانسوی بود. قراردادها با توجه به سقفی که هیئت‌مدیره تعیین می‌کرد بسته می‌شد و سعی ما از زمان ورود به باشگاه این بود که حتی یک ریال به مدیر برنامه ها نپردازیم و هر بازیکنی هم می‌آمد می‌گفتیم که از طرف باشگاه ما با مدیر برنامه طرف نیستیم.

عباسی تصریح کرد: کیروش با سروش رفیعی در نظام‌وظیفه حاضر شدند ولی مشکل او حل نشد ولی ما با کمک خدا توانستیم این مشکل را حل کنیم. آیان رامسی را طبق لیست تونی گرفتیم و به‌جای ادینهو از تونی خواستیم با نظر خودش با قابلیت‌های ادینهو بازیکنی بیاورد که درنهایت قرعه به نام حمزه یونس افتاد.

مدیرعامل باشگاه درباره اینکه آیا حمزه با نظر تونی اولیویرا جذب شد گفت: بله به‌طور مستقیم تمامی بازیکنان زیر نظر تونی جذب شدند و در این میان تنها بازیکنی که ما بدون اطلاع تونی جذب کردیم اخباری بود که می‌خواست زودتر از موعد مقرر سرباز شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :