سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: همه ایران و آسیا خواهان حضور دوباره هواداران تراکتورسازی به شکل پرشور در استادیوم یادگارامام هستند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری قبل از بازی با پدیده گفت: در استان حمایت خوبی از ما می شود و در بین اعضای باشگاه نیز وحدت برقرار است. با این حال عدم حضور پرشور هواداران باعث بروز مشکلاتی شده که امیدواریم با بازی ها و نتایج خوبمان آن ها را به استادیوم بازگردانیم.

قلعه نوعی ادامه داد: برخی برنامه ها را در نظر گرفته بودیم که در دقیقه ۹۰ نگذاشتند این برنامه ها را به واقعیت تبدیل کنیم.  متاسفانه پس از بازی با گسترش فولاد تا بازی راه آهن فقط یک دیدار دوستانه انجام دادیم اما با این حال همه این موضوعات بهانه ای بیش نیستند و باید با نتایجمان وضعیت را بهبود بخشیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در ادامه در خصوص وضعیت تیم حریف هم گفت: تیم پدیده مربی باکلاس و جوانی در اختیار دارد. در بازی گذشته خود سه امتیاز را با ارائه یک بازی خوب کسب کرده اند. تیم ما نیز شرایط بسیار خوبی دارد و بازیکنان هماهنگ تر شده اند. سیستم خود را تغییر داده ایم و امیدواریم در این بازی از فرصت ها استفاده کنیم. در بازی راه آهن راضی نبودیم ولی در آن زمین خراب نزدیک به ۵۰۰ پاس رد و بدل شده است.

وی در خاتمه افزود: از طرفداران عزیز می خواهیم حضور داشته باشند چرا که صاحبان اصلی این تیم هوادارانش هستند. همه ایران و آسیا دوست دارند تا هواداران این تیم دوباره به استادیم آمده و شور و نشاط را به بازی ها برگردانند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :