به گزارش تبریزمن، شهردار تبریز گفت: با توجه ویژه دولت و اختصاص منابع مالی مترو تبریز تا پایان سال جاری به میدان ساعت می‌رسد.

صادق نجفی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استقبال مردم تبریز از رئیس جمهور قابل پیش‌بینی بود، اظهار داشت: مردم تبریز در استقبال از کاروان تدبیر و امید رکورد زدند و از مردم موقع‌شناس تبریز نیز این استقبال قابل پیش‌بینی بود.

وی افزود: استقبال از هیئت دولت در واقع استقبال از نظام است و کار ماندگاری انجام شد و تنها استانی که تعهد یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی صورت گرفت آذربایجان شرقی بود و در سایر استان‌ها کمتر از هزار میلیارد تومان بوده است.

شهردار تبریز گفت: رئیس جمهور در بدو ورود به ورزشگاه تختی تبریز سخنان منحصر به فردی در مورد تیم فوتبال تراکتور سازی گفتند که شاید این مواضع در صورت قهرمانی تراکتور سازی صورت نمی‌گرفت و خود وزیر ورزش از این مواضع نگاه متفاوت‌تری نسبت به تراکتور سازی پیدا کرد.

وی تأکید کرد: دستورات ویژه‌ای برای شهر تبریز داده شد که بنده آماده همراهی کامل در این زمینه هستم.

نجفی گفت: برای خط دوم مترو بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فاینانس داده شد و اجازه فروش اوراق مشارکت داده شد و ۲۵۰ میلیارد نیز برای خط اول مترو داده شد که تا پایان امسال تا میدان ساعت می‌رسد.

وی افزود: ۲هزار تاکسی و ۴۰۰ اتوبوس نیز مقرر شد برای شهر تبریز تأمین شود و موارد متعددی در بخش آب و فاضلاب تصویب شد.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: در حوزه شهرداری تبریز آماده هستیم تا تمام تعهدات را به جای آوریم و در خدمت مدیران استانی نیز هستیم تا تمام تعهدات محقق شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :