مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: متقاضیان تمدید گواهینامه مهارت کارگران ساختمانی و قالیبافی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

به گزارش تبریزمن، روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، محمدرضا سیابانی در نشست ستاد فرش استان گفت: تمدید گواهینامه مهارت فرش پیش نیاز تمدید تسهیلات بیمه است.

وی با بیان اینکه در راستای تحول اداری و تحقق دولت الکترونیک، تمام خدمات مربوط به تمدید گواهینامه های قالیبافان و کارگران ساختمانی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است، افزود: همه متقاضیان تمدید گواهینامه با مراجعه به دفاتر پیشخوان و تکمیل مدارک و مراجعه به موقع جهت اخذ آزمون در کمترین زمان ممکن، این خدمت را دریافت خواهند کرد.

سیابانی اظهار کرد: بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان تامین اجتماعی استان، با ارائه رسید شروع فرآیند تمدید صادره از سوی دفاتر پیشخوان دولت، فیش تمدید بیمه تا آماده شدن گواهینامه جدید صادر می شود تا از لغو قرارداد بیمه کارگران تا حد امکان قانونی جلوگیری شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: متقاضیان می توانند از طریق آدرس اینترنتی این اداره کل به آدرس eatvto.ir نزدیکترین دفتر پیشخوان به محل سکونت خود را شناسایی و به آنجا مراجعه کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :