فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از دستگیری پنج سارق حرفه‌ای موتورسیکلت با ۱۱ فقره سرقت توسط ماموران انتظامی کلانتری ۲۱ شهرک ارم خبر داد.

به گزارش تبریزمن، فرهنگ نوروزی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت و قطعات موتورسیکلت در منطقه‌ای از تبریز، شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ویژه پلیس تبریز قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران کلانتری ۲۱ شهرک ارم، با انجام تحقیقات پلیسی، موفق شدند باند سارقان را شناسایی کرده و آنها را هنگام پرسه زنی اطراف موتورسیکلت‌های پارک شده، طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

نوروزی تصریح کرد: متهمان که در ابتدا منکر هرگونه جرم بودند، در بازجویی تکمیلی با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشوده و به ۱۱ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز به شهروندان توصیه کرد که تا هنگام پارک موتورسیکلت خود، حتی برای مدت کوتاه، حتما از تجهیزات ایمنی استفاده کنند تا شاهد وقوع این نوع سرقت‌ها نباشیم.

توقیف ۵۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در تبریز

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از توقیف ۵۹ دستگاه موتورسیکلت و خودروی هنجارشکن خبر داد.

 نوروزی گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح ویژه نظارت و کنترل بر گاراژها، خیابان‌ها، محله‌ها در تبریز اجرا شد.

وی افزود: ماموران در اجرای این طرح ۵۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت که فاقد مدارک یا کلاه ایمنی و هنجارشکن بودند توقیف و به پارکینگ منتقل دادند.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز در پایان با بیان اینکه پلیس با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت مردم، با قاطعیت برخورد خواهد کرد؛ گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، آن را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مطرح کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :