شهردار تبریز در بازدید از پروژه مجتمع همایش های بین المللی خاوران، این پروژه را به عنوان طرحی ماندگار برای تبریز وقطب برگزاری برنامه های علمی، فرهنگی، هنری کشور و منطقه توصیف کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از شهرداری منطقه ۹، در این بازدید، دکتر صادق نجفی ضمن  قرار گرفتن در جریان مراحل اجرایی پروژه، وجود پارکینگ وسیع و مسیرهای دسترسی از درون مجتمع به فضای پارکینگ را، جزو ملزومات این طرح دانست.

وی در ادامه، با اشاره به ویژگی های فضاهای درونی سالن همایش نیز، خطاب به مشاور طرح، گفت: می توان با الهام گرفتن از سالن ها و مراکز مطرح در دنیا، طراحی های داخلی واحداث سن در سالن اصلی را، زیباتر و بهتر انجام داد.

شهردار تبریز، این پروژه را به عنوان یکی از مهم ترین وعظیم ترین پروژه های عمرانی، فرهنگی شهرداری تبریز معرفی کرد و تصریح کرد: موضع حائز اهمیت، نقش این مرکز در برنامه های فرهنگی و علمی تبریز در آینده خواهد بود و امیدواریم با دقت و ظرافتی که در اجرای آن به کار می رود، بتواند یادگاری از شهرداری تبریز برای آیندگان باشد.

گفتنی است در این بازدید، شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز، ایرج شهین باهر رییس کمیسیون توسعه و  عمران شهری شورای اسلامی شهرو عبداله پور، معاون فنی و  عمرانی شهردار تبریز، دکتر نجفی را همراهی کردند.

همچنین ماکت مرکز همایش های بین المللی خاوران نیز در شهرداری منطقه۹، مورد بازدید شهردار تبریز قرار گرفت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :