نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر حضور باشکوه در انتخابات مرحله دوم گفت: راهبرد مجلس آینده در راستای ریل گذاری برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی باشد.

به گزارش تبریزمن، آیت الله محسن شبستری روز چهارشنبه در حاشیه جشنواره خیران شهرستان بستان آباد با بیان اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای تعیین کننده است، افزود: مردم با حضور آگاهانه و با انتخاب اصلح، مجلسی متشکل از نمایندگان کاردان، متعهد و و لایتمدار تشکیل دهند.

وی خدمت به مملکت و ادامه راه امام راحل، شهیدان و اجرای منویات رهبر معظم انقلاب را از مجلس آینده خواستار شد و افزود: اولویت مجلس آینده مجلسی انقلابی و متناسب با آرمان های جمهوری اسلامی باشد.

آیت الله مجتهد شبستری گفت: ممکن است همه در یک گرایش نبوده و متفاوت باشند ولی اکثریت متعهد و وفادار به جمهوری اسلامی هستند و پاسدار جمهوری اسلامی می باشند.

وی با اشاره به نقش مهم مجلس در دستیابی به اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: مجلس می تواند قوانینی که منطبق با سیاست های رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی است وضع و اجرا کند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: امیدواریم رهنمودهای راه گشای رهبر معظم انقلاب در مجلس جدید مورد توجه قرار گرفته و مجلس جدید در اقدام و عمل و نظارت گسترده بر عملکرد دولت موفق عمل کند.

آیت الله شبستری در ادامه بر ساماندهی و هماهنگی فعالیت های خیران تاکید کرد و گفت: باید فعالیت های خیران طوری هماهنگ و هدایت شود که این ظرفیت بزرگی که به برکت آموزه های اصیل اسلامی درجامعه شکل گرفته به اعمال غیرضروری منتهی نشود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :