رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: افرادی که به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی با انتخاب مردم به مجلس راه می‌یابند در خصوص مسائل کشوری و ملی تصمیم می‌گیرند، به عبارت دیگر مجلس شورای اسلامی مرکز ریل گذاری حرکت دولت است و طبیعی است که هر چقدر این ریل گذاری صحیح انجام شود  دولت راحت تر خواهد توانست به حرکت خود ادامه داده و پیش برود.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری خیابانی با اشاره به ضرورت حضور مردم در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم باید نسبت به تعیین سرنوشت و آینده کشور احساس مسئولیت کنند و برای انتخاب نمایندگانی که بتوانند در آینده برای توسعه استان گام بردارند در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

وی با بیان اینکه حرکت تمامی قوای نظام اسلامی در یک جهت و در راستای هدفی مشترک است، تاکید کرد: هر چقدر قوای سه گانه در کنار هم باشند بهتر می‌توانند ریل‌گذاری برای پیشرفت و توسعه نظام اسلامی را انجام دهند.

شبستری خیابانی افزود: بنابراین لازم است که مردم در انتخاب کاندیدای اصلح دقت کامل کرده و با شناخت و بررسی کاندیداها، اصلح‌ترین و دلسوزترین آن‌ها را انتخاب کرده و رای دهند. افرادی را انتخاب نکنند که فقط شعار می‌دهند بلکه به افرادی رای دهند که می‌توانند در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم شهر خود موثر ظاهر شوند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی پایبندی به قانون را یکی از مولفه‌های اصلی نماینده اصلح دانسته و گفت: کاندیدایی که به قانون پایبند نباشد چگونه می‌تواند در مجلس شورای اسلامی به قانون گذاری بپردازد.

وی ادامه داد: حضور چشمگیر مردم در دور دوم انتخابات ضرورتی غیر قابل انکار است و مردم باید سرشار از انرژی و با روحیه ای مضاعف در دور دوم انتخابات حضور یابند.

وی با بیان اینکه با تقسیم بندی‌ها و جناح بندی‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی چندان موافق نیستم، تاکید کرد: اگر افراد از تمامی سلایق و جناح‌های سیاسی دست در دست هم دهند و با تعامل و یکرنگی و خارج از مسائل جناحی برای خدمت به مردم تلاش کنند، این ارزشمند است و سود این تعامل نیز به کشور و مردم خواهد رسید.

شبستری خیابانی افزود: اگر خدایی نکرده نمایندگان در مقابل هم قرار بگیرند مردم بیشترین ضرر را از این دو دستگی‌ها خواهند برد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :