مجید کیهانی با کسب ۲۳ رای از ۴۰ رای به عنوان رییس جدید فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد و سید محمد شروین اسبقیان، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجانشرقی که کاندیدای انتخابات ریاست فدراسیون دومیدانی بود با تنها ۵ رای در همان مرحله اول از دور انتخابات خارج شد.

به گزارش تبریزمن و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون دوومیدانی امروز (یکشنبه) به ریاست وزیر ورزش و جوانان و با حضور ۴۰ عضو در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و در نهایت مجید کیهانی با کسب بیشترین آرا به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

مجید کیهانی در دور دوم انتخابات فدراسیون دوومیدانی با کسب ۲۳ رای به عنوان رییس این فدراسیون انتخاب شد. مصطفی کریمی نیز در این انتخابات ۱۷ رای را کسب کرد.

سید حسین جلالی، مهران تیشه‌گران، داود حومنیان، سید مصطفی کریمی، سید محمد شروین اسبقیان، یاسر ابراهیم‌زاده شرمه، مهدی مستجاب‌الدعوه، جعفرنادری‌فرد، محمدعلی یزدی، محسن صالحی‌نیا، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سعید صانعی، جهانگیر آقایی، بهزاد نوروزی، محمود شوقیان، جعفر باباخانی، مهدی مبینی، مجید کیهانی و علی گرزی نامزدهای کسب کرسی ریاست فدراسیون دوومیدانی بودند.

در دور نخست هیچ یک از نامزدهای کسب کرسی ریاست این فدراسیون موفق نشد حدنصاب آرا را کسب کند و در نهایت مصطفی کریمی و مجید کیهانی به دور دوم این انتخابات رسیدند. در دور اول انتخابات فدراسیون دوومیدانی مصطفی کریمی ۱۴ رای، مجید کیهانی ۱۳ رای، حسین جلالی ۶ رای، محمد شروین اسبقیان ۵ رای، داوود حومنیان ۲ رای را کسب کردند. محمود شوقیان، محسن صالحی نیا و سعید صانعی نیز رایی را کسب نکردند.

در این مجمع جعفر باباخانی، جهانگیر آقایی، یاسر ابراهیم‌زاده، مهدی مستجاب الدعوه و مهران تیشه‌گران به نفع مصطفی کریمی کنار کشیدند.

همچنین محمدرضا کاظمی آشتیانی، مهدی مبینی و علی گرزی و جعفر نادری فرد نیز در مجمع حضور پیدا نکرد.

در مجمع انتخاباتی این فدراسیون حسن تفتیان و رضا قاسمی (نماینده ورزشکاران مرد)، لیلا رجبی (نماینده ورزشکاران زن)، حامد احمدپور (نماینده مربیان)، شهرام شهبازی (نماینده داوران) و دو باشگاه نفت و افضل توس به عنوان نماینده باشگاه‌ها حضور داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :