نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان جشن واقعی هستند اما برخی این جشن را به عزا تبدیل می کنند.

به گزارش تبریزمن، آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه محبت و اعتدال دو حلقه گمشده جامعه هستند، گفت:با این اصل مهم می توانیم با بسیاری از دشمنان خود نیز کنار آییم زیرا محبت یک معجزه است.

وی که در یک مراسم علمی سخن می گفت با ذکر این نکته که امروز شرایطی پیش آمده که یک نفر به ۵ نفر است افزود:متاسفانه اکنون افرادی به میدان انتخابات آمده اند که شایسته نیستند، یعنی آنهایی که هیچگونه دوران دشواری را تجربه نکرده اند، سیلی نخورده اند، شهید و اسیر نداشته اند، حدود ۱۲۰ کتاب تالیف نکرده اند و غیره!

nejati-3670

هاشم زاده انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی را یک جشن واقعی دانست و اضافه کرد:اما متاسفانه برخی ها این جشن ها را به عزا تبدیل می کنند در حالی که وجود این پارلمان ها، اصل مردم سالاری دینی را تثبیت می کنند.

وی در پایان اظهارات خود محبت و اعتدال را دو حلقه مفقوده جامعه ارزیابی کرد و گفت:اگر این موارد هضم شوند مشکلات کشور هم حل می شود، تعلقی به جناح ها و معرکه گیری ها ندارم و چون مستقل هستم از نظر برخی ها مرتکب گناه شده ام، لذا همگان بدانند اسلام با تندروی مشکل دارد و کسی که تندروست به او رای ندهید زیرا ضداسلام است گرچه شعار اسلام سر دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :