معاون امور صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: با همکاری شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی محدودیتی برای تأمین سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی استان وجود ندارد .

به گزارش تبریزمن، سید اصغر حسینی در نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل فرمانداری شهرستان شبستر ضمن اعلام این مطلب افزود: میزان سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی استان بر اساس برآورد شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی و همچنین خود اظهاری واحدها در خصوص میزان تولید تخصیص می‌یابد.

وی ادامه داد: حساسیتی به لحاظ موضوع قاچاق پیرامون واحدهای تولیدی کوچک استان با مصرف کمتر از پنج هزار لیتر وجود ندارد .

حسینی با اشاره به سیمای فعلی صنعت در شهرستان شبستر اظهار کرد: در حال حاضر نزدیک به ۴۰۰ واحد تولیدی با اشتغالزایی نزدیک به ۱۰ هزار نفر و عمدتاً در حوزه صنایع غذایی مشغول فعالیت هستند .

وی همچنین میزان تعداد واحدهای تولیدی صنعتی ثبت نام کننده در سامانه بهین یاب را ۱۷۲ مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد تاکنون ۳۵ واحد به میزان ۲۷۲ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت کرده‌اند.

گفتنی است، در این نشست علی نواداد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان‌شرقی، سید مرتضی نیرومند اسکوئی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهرستانی و صاحبان صنایع شهرستان شبستر حضور داشتند که در پایان اعضای جلسه از پنج واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شبستر بازدید کردند .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :