به گزارش تبریزمن، پلیس راهور آذربایجان‌شرقی، تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در ۱۹ تیرماه را اعلام کرد.

براساس اطلاعیه پلیس راهور آذربایجان شرقی، محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی روز قدس در شهر تبریز شامل خط ویژه تقاطع بهشتی به سمت میدان ساعت و مسیر منتهی به مصلی امام خمینی(ره)، کوچه دل حامد به سمت میدان ساعت، چهارراه باغشمال به سمت میدان ساعت، تقاطع ۱۷ شهریور به سمت سه راه طالقانی و مصلی، کوچه ارک به سمت سه راهی فردوسی است.

مسیرهای میدان قونقا و باغ فجر به سمت تقاطع شریعتی، سه راهی امین به سمت چهار راه شریعتی، میدان شهداء به سمت میدان ساعت و خط ویژه میدان دانشسرا به سمت میدان ساعت نیز مسیرهای محدودیت‌ ترافیکی در این روز است.

بر اساس این اطلاعیه، از ساعت ۵ صبح مسیرهای اعلامی از پارک وسائط نقلیه پاکسازی خواهد شد و در صورت پارک وسایل نقلیه در این مسیرها، خودرو توسط جرثقیل به پارکینگ انتقال خواهد یافت.

این اطلاعیه می افزاید: اعمال محدودیت در معابر اعلام شده از ساعت شش صبح مورخه ۱۹ تیر ماه تا اتمام راهپیمایی است و از تردد هرگونه وسائط نقلیه در هنگام برگزاری مراسم جلوگیری به‌عمل خواهد آمد و تردد هرگونه موتورسیکلت و دوچرخه در محدوده طرح ممنوع است.

طبق اطلاعیه پلیس راهور استان، جهت رفاه حال شرکت کنندگان در راهپیمایی، اتوبوس‌های شرکت واحد در مسیرها و  خیابان‌های منتهی به مراسم تا شروع مراسم آماده ارائه سرویس خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :