آمد و شد از جاده های برون شهری در شبانه روز گذشته (پنجشنبه) بر پایه تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های راهداری سراسر کشور، ۶٫۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش تبریزمن، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۷۳۱ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری سهم وسایل نقلیه سنگین از کل ترددها ۱۶ درصد بود.

اوج تردد در ساعت ۱۹ تا ۲۰ و کمترین رفت و آمد در ساعت ۴ تا ۵ صبح صورت گرفت که می توان با آگاهی از این امر، زمان مناسب تری را برای سفر انتخاب کرد.

بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته از آزادراه کرج – تهران محدوده استان البرز صورت گرفت و در رتبه های بعدی، آزادراه تهران- کرج در محدوده استان تهران و آزادراه کرج- قزوین در استان البرز قرار دارند.

** ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی
محدودیت پیشین برای رفت و آمد در محورهای رودان- بندرعباس (مسیررفت) در استان هرمزگان و سی سخت- بیده در استان گهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد.

کمربندی دهلران-اندیمشک در استان ایلام و محور اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان نیز بسته است.

** محدودیت رفت و آمد وسایل نقلیه
همچنین تردد موتورسیکلت تا ساعت ۲۴ جمعه یکم مردادماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت ۱۴ جمعه تا ساعت ۲ بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

با اعلام پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ جمعه تا ساعت ۲ بامداد شنبه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و برعکس و تردد تریلرها از محور هراز ممنوع است.

همچنین تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ بامداد تا نیمه شب جمعه این هفته از محور هراز ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز تردد انواع تریلرها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ جمعه این هفته از تهران به قائمشهر و برعکس، ممنوع اعلام شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :