به محض اینکه از سوی سازمان لیگ اعلام شد باشگاه پرسپولیس به جای هادی نوروزی که سفر ابدی‌‌اش را آغاز کرده و دیگر در میان ما نیست، می‌تواند یک بازیکن دیگر جایگزین کند، ذهن برخی از هواداران در پی انتخاب این بازیکن جدید است.

به گزارس تبریزمن، مثل همیشه، باز هم سایه سنگین شایعات روی باشگاه پرسپولیس افتاد و این باشگاه تحت تأثیر شایعات مختلف قرار گرفت. یکی از همین شایعات که از مقابل در اصلی درفشی‌فر شروع شد، ماجرای عجیب پیوستن محرم نویدکیا به پرسپولیس بود. کاپیتان محبوب سپاهان دو، سه روز قبل با انتشار بیانیه‌ای از سپاهان خداحافظی کرد و قضاوت در مورد اتفاقات این باشگاه زردپوش را به آینده سپرد.

حالا برخی به دنبال ایجاد شایعه حضور نویدکیا در پرسپولیس افتاده‌اند. این بازیکن که یکی از بهترین‌های ایران در پست پلی‌میکر است، حالا باید پاسخگوی شایعه حضورش در پرسپولیس باشد.موضوع وقتی جالب می‌شود که بدانید آنهایی که این شایعه را به راه انداخته‌اند، می‌گویند نویدکیا در تیم ‌ملی شاگرد برانکو ایوانکوویچ بوده و از این رو، دو طرف، شناخت بسیار خوبی از یکدیگر دارند. به همین خاطر نویدکیا هم پذیرفته که به پرسپولیس بیاید و آخرین سال فوتبالش را با پیراهن سرخپوشان تهرانی به اتمام برساند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :