سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مسئولان محرومیت ایوب والی مدافع بااخلاق  فولاد را نبخشیدند ولی برای دیگر بازیکنان که وضعی مثل والی داشتند، مهربان بودند.

به گزارش تبریزمن،  نعیم سعداوی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی ماشین سازی تبریز در نخستین هفته از رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار کرد: از مهمترین فاکتورهایی که می توانند در موفقیت فولاد در لیگ امسال تاثیر داشته باشند، همدلی و اتحاد هواداران، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان است که نوید روزهای خوبی را برای فولاد بعد از دو سال پر فراز و نشیب می دهد.

وی افزود: از حمایت و حضور همیشگی طرفداران در تمرینات فولاد خوزستان تشکر می کنم و امیدوارم با نتایج خوب جواب لطف آنها را بدهیم.

سعداوی با بیان اینکه فولاد نسبت به فصل قبل تغییرات فراوانی را تجربه کرده است، بیان کرد: ۱۵ بازیکن فصل قبل از تیم ما جدا شدند که همین مستلزم دادن وقت بیشتری به بازیکنان جدید و جوان تیم فولاد است.

سرمربی فولاد خوزستان عنوان کرد: توجه ویژه ای به جوانان بومی برای حضور در فولاد داشتیم تا برخلاف سال های قبل تیم بومی تری داشته باشیم.

سعداوی تصریج کرد: هدف امسال فولاد بهبود نتایج فصل قبل همراه با ارائه بازی زیبا وتماشاگر پسند است که در صورت حمایت لازم از سوی باشگاه و طرفداران، به طور حتم حرفهای زیادی هم برای گفتن خواهیم داشت.

وی همچنین در خصوص آخرین وضع ایوب والی در تیم فولاد خوزستان گفت: روی ایوب والی مدافع محروم خود با توجه به قول هایی که به ما داده بودند برای شروع فصل حساب کرده بودیم که متاسفانه با بی مهری مسئولانی که می توانند با نگاه محبت آمیز به کاپیتان با اخلاق فولاد، محرومیت باقیمانده وی را ببخشند اما این کار را نکردند تا نتوانیم از وجود این بازیکن با استعداد استفاده کنیم، مواجه شدیم.

سعداوی اظهار کرد: همین مسئولان بازیکن دیگری را که تقریبا همزمان با والی محروم شده بود و چند ماهی از محرومیت آن مانده بود را بخشیدند.

 از سری رقابت های هفته نخست لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر فردا سه شنبه تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم می روند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :