تیم تراکتورسازی از همراهی هوادارانش برای بازی هفته نهم مقابل سایپا محروم شد.

به گزارش تبریزمن، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، تیم تراکتورسازی را به دلیل تخلف هوادارانش در بازی با پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر، به برگزاری  یک دیدار خانگی بدون حضور تماشاگرانش محروم کرد.

دلیل این محرومیت فحاشی به داور بازی (محسن ترکی) و پرتاپ اشیا به داخل زمین در جریان بازی با پرسپولیس عنوان شده است.

این اولین بار نبوده و آخرین بار هم نخواهد بود که فدراسیون نشین ها در مواقع حساس اینچنینی نمک بر زخم سرخپوشان فوتبال آذربایجان پاشیده و وضعیت این تیم را بدتر و نابسامان تر از قبل می کند. گویی فقط در استادیوم یادگار امام و یا از طرف هواداران تراکتورسازی فحاشی و تخلف صورت می گیرد؛ هواداران سایر استادیوم های کشور تماما پاک و مبرا از هر بدی و اعمال زشت هستند!

فراموشمان نشده که در این سال های حضور تراکتورسازی در رقابت های لیگ برتر و به چالش کشیدن تمام تیم های مثلا بزرگ لیگ برتری، انواع و اقسام توهین ها به بدترین صورت ممکن و از هر نوعی نثار آذربایجانی ها شد.

تونی (12)

استادیوم های شهرستان های کشور بار ها و بار ها شاهد فحاشی ها و برخوردهای فیزیکی شدید با هواداران تراکتورسازی بوده و می باشد اما به نظر می رسد فدراسیون نشین ها و به خصوص کمیته انضباطی تمام تمرکز خود را متمرکز آذربایجان و بازی های برگزار شده در استادیوم یادگارامام کرده اند تا در فرصت مناسب زخمی بر زخم های سرخپوشان اضافه کنند.

فدراسیون فوتبال ایران در سال های گذشته و به خصوص در بازی پایانی فصل پیش – به عنوان نقطه اوج کار خود – توانسته  با اقدامات خود هواداران تراکتورسازی را از استادیوم ها دور کند و هم اکنون نیز با داوری های اسفناک و محرومیت های مزحکانه اهداف خود را به پیش می برند. شاید لیاقت فوتبال ایران همان استقلال و پرسپولیس و سپاهانی باشد که به زور سال ها تبلیغات تلویزیونی و کرور کرور پول بیت المال هنوز هم که هنوزه نمی توانند هواداران خود را به استادیوم ها بکشانند. به راستی لیاقت شما همین فوتبال سرد و بی روح و تجملاتیست…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :