محسن خلیلی میهمان برنامه شبکه شما و کارشناس بازی تراکتورسازی و راه آهن در بین دو نیمه از شرایط فنی بازی گفت.

به گزارش تبریزمن، محسن خلیلی، مهاجم سابق پرسپولیس در برنامه شبکه شما در بین دو نیمه از دلایل بدون گل بودن بازی گفت.

خلیلی عدم هماهنگی بازیکنان تراکتور را دلیل ناتوانی نماینده شمال غرب دانست، وی در این باره گفت: با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم فصل، ناهماهنگی بین تیم بسیار مشهود به نظر می آید، تراکتورسازی هنوز نتوانسته به آن هماهنگی لازم برسد. اگر دقت کرده باشین بازیکنان  تراکتورسازی با همدیگر فاصله زیادی دارند و پاس کاری را برای خودشان سخت کردند و به این خاطر مجبور به پاس های بلند شدند که این امر ضریب اشتباهات تیمی را بالا برده بود.

وی افزود:امیر قلعه نویی باید روی هماهنگی بین خط هافبک و مهاجمین بیشتر کار کند چون در این بازی اکثر پاس های هافبک های تراکتور به مقصد نرسیدند و اگر هم رسیده باشند در موقعیت گل قرار داده نشده اند. تیم راه آهن  نیز بسیار پراکنده بازی میکرد و سعی میکردند از جناحین به تراکتورسازی حمله کنند.

محسن خلیلی در ادامه گفت: البته شرایط بد زمین اجازه بازی بهتر را به هر دو تیم نداده است، کیفیت زمین خیلی نامناسب است شاید سبز دیده شود ولی بسیار ناهموار است و این امر هم یکی از دلایلی بود که دو تیم روی زمین بازی نکردند. نیمه دوم بازی را اصلا نمیتوان پیش بینی کرد چون تیم راه آهن شرایط خوبی در جدول ندارد و به همین دلیل نمیتوان تفکرات تارتار را پیش بینی کرد.

دفاع تیم راه آهن متمرکز تر بوده و تیم تراکتورسازی میتوانند با ارسال از جناحین به گل برسند چون بازیکنی مثل حاتمی در خط هجومی تراکتور حضور دارد و فرصت طلبی او میتواند برای تیم تبریزی امتیاز باشد.

مهاجم سابق پرسپولیس از شرایط مربیگری در تبریز این چنین گفت: مربیگری در تراکتور بسیار کار سختی است چرا که تراکتور هواداران بسیار پرشور و فوتبال فهم دارد. درک فوتبالی آنها آنقدر بالاست که درشرایط گل خورد با شعار عیبی یوخ به تیم روحیه میدهند و مورد حمایت قرار میدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :