هیات فوتبال آذربایجان شرقی پس از کش و قوس های فراوان، در نهایت محل برگزاری بازی دو تیم فوتبال ماشین سازی و سپاهان از هفته ششم لیگ برتر باشگاه های کشور را اعلام کرد.

به گزارش تبریزمن، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان اظهار کرد: این بازی راس ساعت ۱۷ فردا  پنجشنبه در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی تبریز برگزار خواهد شد.

رضا تقیون با بیان اینکه رایزنی های مختلف برای تعیین ورزشگاه محل برگزاری این بازی دلیل اصلی در به تاخیر افتادن اعلام محل مزبور بود، افزود: جلسات مختلفی طی دو روز اخیر با حضور نماینده باشگاه ماشین سازی و نیروی انتظامی با مسئولان هیات فوتبال آذربایجان شرقی به همین منظور برگزار شد و زمین های باغشمال و گسترش فولاد نیز در این جلسات مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در نهایت موافقت مسئولان باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی برای برگزاری بازی فوق در زمین اختصاصی این باشگاه اخذ شد.

تقیون با اشاره به جلسه هماهنگی قبل از بازی دو تیم ماشین سازی و سپاهان، گفت: در این جلسه خصوص تمامی مسایل مربوطه اعم از رنگ پیراهن دو تیم و رنگ و رنگ پیراهن داوران مشخص شد.

تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی را با مشکل زمین بازی مواجه کرده و به ناچار بازی های خانگی این دو تیم در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی با گنجایش پایین تماشاگر برگزار می شود.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی ، طرح تعویض چمن استادیوم یادگار امام تبریز ۱۰ مهرماه به پایان رسیده و زمین چمن این ورزشگاه آماده برگزاری بازی های لیگ برتر می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :