سنگربان جوان تراکتوری‌ها در دومین فصل حضور خود در باشگاه، با محبوبیت و تجربه بیشتری که در فصل گذشته و دیدار های دشوار تراکتور به دست آورده است، نوید سر رسیدن یک فصل موفقیت آمیز دیگر در این تیم را می دهد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: محمدرضا اخباری که برای گذراندن خدمت سربازی خود فصل گذشته از تیم سایپا به ترکیب تراکتورسازی اضافه شد، از همان ابتدا توانست اعتماد هواداران و کادرفنی را جلب کرده و خیال آن ها را از بابت دروازه راحت کند.

سرخپوشان که پیش از آن با حضور گلری پراشتباه همچون حامد لک، بارها از ناحیه دروازبان ضربه خورده و امتیازات فراوانی را از دست داده بودند، فصل گذشته با اعصاب آسوده تری بازی ها را دنبال کرده و شاهد عملکرد خوب اخباری بودند.

دروازبان خوش قد و قامت تراکتور، فصل گذشته چندین امتیاز به خصوص در بازی های ابتدایی فصل که شرایط تیم آنطور که باید، خوب نبود، برای تراکتور حفظ کرد و پس از فرناندو خسوس، دروازبان تیم قهرمان فصل گذشته، استقلال خوزستان و فعلی گسترش فولاد، در بین سایر دروازبان های لیگ برتر بهترین عملکرد را از خود به ثبت رساند و به ارودی تیم ملی نیز دعوت شد.

در حال حاضر نیز اخباری یک فصل دیگر با سرخپوشان در پیش دارد که همه امیدوارند بار دیگر واکنش های خوب این گلر جوان و آینده دار را شاهد باشند تا تراکتور همراه با ستاره هایی که جذب کرده، در نهایت بتواند به عنوان قهرمانی در لیگ برتر، عنوانی که کاملا شایستگی آن را دارد، دست پیدا کند.

اخباری این روزها در تمرینات تراکتور نیز همچون گذشته بسیار باانگیزه و پرتلاش ظاهر شده و نوید یک فصل خوب را می دهد. تابارز، مربی دروازبان های پرتغالی تیم هم قرارداد خود را با باشگاه تمدید کرد تا خیال هواداران از بابت دروازه تیمشان آسوده باشد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :