دروازبان جوان تراکتورسازی، امید آینده فوتبال ایران می باشد که این روز ها علی رغم عملکرد خوب در درون دروازه تیم ملی امید، حواشی زیادی برایش ایجاد شده است.

تبریزمن، گروه ورزش: محمدرضا اخباری در فصل اخیر عملکردی فوق العاده را در درون دروازه تراکتورسازی از خود به نمایش گذاشته بود و به همین دلیل نیز بدون هیچ حرف و حدیثی به عنوان سنگربان اول تیم ملی زیر ۲۳ سال کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک برگزیده شد.

کارلوس کی روش با تجربه نیز او را به اردو های اخیر تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان دعوت کرده بود و همین امر مهر تاییدی می باشد بر عملکرد عالی او. با این حال سه گلی که در دیدار با ژاپن وارد دروازه تیم ملی امید شد صلاحیت او را زیر سوال برده است.

اخباری

به نظر می رسد برخی افراد واکنش های عالی او در سه دیدار مرحله گروهی رقابت ها را فراموش کرده اند که در غیراینصورت تیم ملی حتی نمی توانست در بین دو تیم صعود کننده قرار بگیرد.

تک به تک هایی که اخباری برای تراکتورسازی مهار کرده است، چندین و چند امتیاز برای این تیم نگه داشته و ارزش بالای این بازیکن را کارشناسان و دلسوزان فوتبالدوست کشور درک می کنند. اخباری تنها با ۲۲ سال سن بنا به امتیاز دهی برنامه نود، پنجمین بازیکن برتر فصل اخیر رقابت های لیگ برتر می باشد و در بین دروازبانان ایرانی، رتبه اول را دارا است.

اخباری به راستی امید فوتبال ایران برای سال های آینده است و بدون شک سال های سال از چارچوب دروازه ایران حفاظت خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :