به گزارش تبریزمن به نقل از ورزش سه، خالد شفیعی که از مدت ها پیش بابت خرید یک منزل مسکونی چکی را صادر کرده بود، به علت عدم دریافت مطالباتش نتوانسته آن را پاس کند.

طلبکار شفیعی از وی شکایت کرده و حکم جلب گرفته است. بر این اساس،  مدافع تراکتور امروز باید به‌شیراز برود و فردا در دادگاه شرکت کند تا شاید بتواند از‌ شاکی خود زمان بگیرد.

این در حالی است که ظرف روزهای گذشته شفیعی با سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی صحبت هایی را در این باره انجام داده اما نتوانسته پولی از باشگاه دریافت کند.

در صورتی که این بازیکن نتواند تا فردا از‌شاکی اش زمان بگیرد شاید وی بازداشت شود و در این شرایط اتفاقات خوبی در انتظار تراکتورسازی نیست.

همچنین گفته می شود خالد شفیعی با توجه به مشکلی برایش پیش آمده نتوانست در تمرین امروز حاضر شود.

گفته می شود مبلغ این چک ۴۰۰ میلیون تومان می باشد.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص حواشی بوجود آمده اظهار داشت: من اطلاعی ندارم. خالد شفیعی کار اداری داشت و به همین دلیل رفت. خبری ندارم از این موضوعات مطرح شده.

کاظم شهریاری مدیررسانه ای تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در این خصوص عنوان کرد: تا جایی که اطلاع دارم خالد شفیعی کمی دیر به تمرین آمد ولی از این موضوعاتی که گفته می شود حکم جلب صادر شده و تمرین نکرده است اطلاعی ندارم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :