سجاد هاشمی توانست در مسابقات کازانف قزاقستان به مقام قهرمانی دست یابد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: این در شرایطی بود که به دلیل ناهماهنگی و کم کاری مسئولان فدراسیون دو و میدانی ایران بامداد امروز وارد آلماتی قزاقستان شدند و این در حالی است که سجاد هاشمی پس از چند ساعت ورودش به این کشور وارد مسابقات شده و بدون استراحت در مسابقات شرکت کرد.

سجاد هاشمی دونده ارزنده تبریزی کشورمان توانست از مرحله مقدماتی به فینال رسیده و  بعد از ظهر امروز با ثبت رکورد ۴۶،۲۲ ثانیه به مقام اول برسد و فردا نیز در مسابقات دو ۲۰۰ متر نیز به رقابت خواهد پرداخت.

با وجود این شرایط و ناهماهنگی های بوجود آمده کسب این قهرمانی از سوی سجاد هاشمی ستودنی است و از این رو هفته آینده نیز مسابقاتی در قزاقستان برگزار خواهد شد که شنیده می شود مسئولان فدراسیون دو و میدانی گروهی از ورزشکاران را به ایران بازخواهند گرداند  و گروهی دیگر نیز در قزاقستان می مانند که انتظار می رود با توجه به نتایج درخشان سجاد هاشمی و عملکرد قابل قبول وی، سجاد هاشمی در قزاقستان بماند و برای کسب سهمیه و درخشش بیشتر در این مسابقات خود را آماده کند.

مسئولان فدراسیون و استانی باید در این موضوع ورود کرده و به مسئولان فدراسیون رایزنی کرده تا سجاد هاشمی در قزاقستان بماند و در آنجا به تمرین بپردازد و اگر غیر از این باشد قطعا به ضرر دوندگان ملی پوش کشورمان خواهد شد.

به این ترتیب سجاد هاشمی دو فرصت دیگر برای کسب سهمیه المپیک خواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :