به گزارش تبریزمن، مهدی قریشی بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز که در نیم فصل گذشته به این تیم ملحق شد، در خصوص وضعیت خود برای فصل آینده به خبرنگار تبریزمن گفت: در حال حاضر منتظر مشخص شدن تکلیف تراکتورسازی و صحبت با مدیران تیم می باشم. هنوز هیچ خبری از باشگاه نبوده و مسئولان با اکثر بازیکنان تیم هیچ تماسی نگرفته اند. در گفتگویی هم که با ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم داشتیم ایشان گفتند مدیرعامل در تبریز حضور ندارد.

قریشی در پاسخ به این سوال که خبری از حضور تونی در نیمکت تراکتورسازی برای فصل آینده دارد یا نه، گفت: هیچ خبر خاصی در این خصوص نداریم اما امیدوارم طبق نوشته رسانه ها، تونی روز شنبه در تبریز حضور یافته و فصل بعد نیز سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد.

وی در خصوص پیشنهادات خود برای فصل بعد و نیز رسول خطیبی برای حضور در سیاه جامگان اظهار کرد: با برخی تیم ها صحبت هایی شده است اما هنوز منتظر روشن شدن تکلیف خود با تیم تراکتورسازی می باشم.  در خصوص سیاه جامگاه هم باید گفت که من شاگرد خطیبی بودم و آرزوی هر بازیکنی است که در تیمی حضور پیدا کند که برای او ارزش قائل می شوند، رسول خطیبی نیز برای بازیکنان بومی استان ارزش قائل است.

قریشی ادامه داد: با این حال به خاطر وضعیت سلامت مادرم، دوست دارم در تبریز بمانم اما در صورتی که به من بها ندهند، چاره ای جز بازی در تیم های دیگر نخواهم داشت.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user135302/content-image/goreyshi-3.jpg

بازیکن تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چرا در لیست نهایی تیم ملی هیچ بازیکنی از آذربایجان حضور ندارد، گفت: تراکتورسازی در فصل سپری شده عملکرد فوق العاده ای داشته و اکثر بازیکنان این تیم در اوج بودند. جابر انصاری، احمد زاده و نریمان جهان بازیکنانی بودند که می توانستند در سطح ملی بازی کنند اما دعوت نشدند که جای تاسف دارد.

قریشی در خاتمه گفت: از مسئولین باشگاه تراکتورسازی تقاضا دارم تا هر چه زودتر وضعیت تیم و بازیکنان را مشخص کرده و به خاطر هواداران کمی سریع تر عمل کرده و آنان را از نگرانی درآورند. مردم از ما در مورد بازیکنان و وضعیت باشگاه سوال می کنند اما متاسفانه ما هیچ جوابی نداریم تا به آن ها بدهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :