مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی از مدیران شهرک‌های صنعتی این استان خواست تا زبان برّنده و گویای مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتگران باشند.

به گزارش تبریزمن، سیدمرتضی نیرومند اسکویی در نشستی با مدیران شهرک‌های صنعتی استان،‌ با بیان اینکه سیستم حاکم در کشور به سمت نظم، نظام و جدیت در کارها پیش می رود،‌ اظهار کرد: یک سری سیاست‌ها و چارچوب هایی که تعیین کننده خط مشی فعالیت های آتی شهرک های صنعتی می باشد باید مورد توجه مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی قرار گیرد تا بتوانیم مشق توسعه را بهتر از گذشته بنویسیم.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود مدیران شهرک ها با انگیزه بالاتری کار خود را در دوره مدیریت جدید ادامه دهند، افزود: خلق ایده های جدید، کاهش هزینه های جاری و عمرانی، ارایه پیشنهادهای سازنده در راستای توسعه شهرک های صنعتی از جمله مواردی است که انتظار داریم نمایندگان عالی شرکت شهرک های صنعتی در شهرستان ها مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به انتخابات اخیر و حضور پرشکوه مردم در آن، ادامه داد: مردم با حضور خود در پای صندوق ها،‌ اطاعت از رهبری و پایبندی خود را به نظام مقدس اسلامی نشان دادند و این عمل، مسئولیت مدیران جمهوری اسلامی را افزایش داد.

نیرومند اسکویی اضافه کرد:‌ اغلب کسانی که پای صندوق های رای حاضر شدند از جنس کارگران بودند و با کار خود آبروی نظام را حفظ نمودند. ما مسئولین دولتی وظیفه داریم در پاسخ به محبت آنان با تمام توان کار کرده و گره از مشکلات آن ها بگشاییم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی خطاب به مدیران شهرک‌های صنعتی، افزود: ایجاد ارتباط با ائمه جمعه شهرستان ها و ارایه گزارشات مستمر به آنان، تعامل سازنده با فرمانداران، نمایندگان و مسئولان قضایی در جهت توسعه شهرک ها و ارتقای شرکت شهرک های صنعتی از جمله مواردی است که باید در سرلوحه کاری مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی قرار گیرد.

وی بر لزوم ارتقای سواد فنی و مهندسی مدیران شهرک‌ها تاکید و اضافه کرد:‌ هرگونه سفارش و پیام از کانال‌های مختلف مذموم بوده و قطعا با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

نیرومند اسکویی با اشاره به بدهی شرکت به پیمانکاران، گفت: با توجه به اینکه بخش عمده درآمدهای شرکت از طریق فروش زمین حاصل می شود، ‌لازم است تا در خصوص واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران تلاش شود ولی این به معنای قرار دادن سرمایه گذاران در تنگنا جهت تامین بودجه شرکت نیست،‌ بلکه انتظار داریم تا حمایت و همراهی لازم نیز با بخش خصوصی انجام پذیرد.

وی افزود: کلیه تعاملات خود را با پشتوانه کار فنی و توانمندی شرکت به انجام برسانید تا هیچ کار غیرمعقولی به شرکت تحمیل نشود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی بر حساسیت ویژه وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت بر زیباسازی شهرک های صنعتی اشاره و اضافه کرد: ایجاد مبلمان شهری مناسب در شهرک ها، کنترل سگ های ولگرد و موضوعاتی نظیر تابلوهای شهرک از جمله مواردی است که انتظار می رود مدیران شهرک ها توجه کنند، چرا که عدم انجام آن ها ربطی به بودجه ندارد و بیشتر بدسلیقگی به شمار می رود و این موضوع به هیچ وجه مدیران شهرک ها قابل قبول نیست.

وی در پایان از مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی خواست تا از ظرفیت ها و پتانسیل تشکل ها و بخش خصوصی در انجام امور شهرک های صنعتی استفاده لازم را به عمل آورند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :