رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال اهواز گفت: مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز را بعد از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز انتخاب می‌کنیم.

به گزارش تبریزمن، در مورد استعفای محمد ارشدی از مدیریت باشگاه استقلال اهواز، گفت: ظاهراً ارشدی درگیر مسائل انتخابات مجلس است و به همین خاطر از سمت خود استعفا کرد. ما هم با استعفای او موافقت کردیم.

خبرگزاری فارس: مدیرعامل بعد از بازی با گسترش فولاد انتخاب می‌شود/ ارشدی مشغله انتخابات را داشت

وی در مورد اینکه اعضای هیأت مدیره و مدیران باشگاه یکی یکی استعفا می‌دهند، خاطرنشان کرد: با علی طرفی مشکلاتی داشتیم و عبدالرحیم ناطقی هم اقداماتی کرده بود که نشد با یکدیگر همکاری کنیم به همین خاطر خودم به آنها گفتم استعفا دهد و از سمت خود کناره‌گیری کند. اکنون کاظمی‌نژاد که در استانداری حضور دارد به عنوان عضو هیأت مدیره و سخنگوی هیأت مدیره فعالیت می‌کنند.

مالک باشگاه استقلال اهواز در مورد اینکه چه زمانی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره انتخاب می‌شود عنوان کرد: این کار را پس از دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز انجام می‌دهیم و مدیرعامل را انتخاب خواهیم کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، وی در مورد مشکلات مالی استقلال اهواز و اینکه برخی بازیکنان به دلیل مشکلات مالی به تمرینات نمی‌آیند خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله این مسئله در چند روز آینده حل می‌شود و مشکل خاصی وجود ندارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :