حجت‌الاسلام و المسلیمن مصائبی برای مدت سه سال به عنوان مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش تبریزمن، حجت‌الاسلام علی مصائبی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف با گرامیداشت ایام ماه مبارک رمضان و استفاده معنوی از این ایام اظهار داشت: خدمت موثر در این پست را از خداوند متعال خواستارم و تلاش خواهم کرد تا برنامه‌های موثری را که در اداره کل اوقاف و امور خیریه آغاز شده ادامه یابد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی با تاکید بر تحقق شعار همدلی و همزبانی در اوقاف و امور خیریه استان گفت: امیدواریم تا بتوانیم با همدلی در زمینه کارهای احیا، در زمینه موقوفات و فعالیت‌های محول شده اقدام موثری انجام دهیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های حجت‌الاسلام حسینی در سمت مدیرکلی اوقاف و امور خیریه افزود: فعالیت‌های شایان توجه ایشان دنبال می‌شود و از همه مسئولان و مردم التماس دعای خیر دارم.

در این مراسم حکم حجت‌الاسلام مصائبی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی برای مدت سه سال قرائت شد و از خدمات حجت‌الاسلام حسینی قدردانی شد.

در این مراسم که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیز مسئولان محلی و استانی همراه بود، ویژه‌نامه عملکرد اوقاف و امور خیریه در مدت سه سال اخیر نیز قرائت شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :