رئیس سازمان زندان ها طی احکام جداگانه ای خشایار جمشیدی و منصور بیگلری را به عنوان مدیر کل زندان های آذربایجان شرقی و کرمانشاه منصوب کرد.

به گزارش تبریزمن، در احکام صادره از سوی دکتر جهانگیر آمده است:

اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه های ذیربط در این مهم، از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید.

مقتضی است نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاسداشت ارزش های فرهنگی و دینی و نظارت بر حسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضاییه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم.

خشایار جمشیدی پیش از این مدیرکل زندان های استان مرکزی بود؛ همچنین منصور بیگلری طی ماه های گذشته به عنوان سرپرست زندان های استان کرمانشاه منصوب شده بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :