نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مدیریت مقام معظم رهبری موجب خاموشی فتنه ۸۸ و نقشه بر آب شدن توطئه های دشمنان در آن سال شد.

به گزارش تبریزمن، آیت الله محسن مجتهد شبستری شامگاه چهارشنبه در همایش ملی پیشگامان بصیرت با اشاره به اینکه نام گذاری نهم دی به عنوان روز بصیرت اظهار داشت: انتخابات ۸۸ فرصتی برای اجرای طرح مستکبران بود چرا که دشمن از مدت ها قبل از انتخابات بر روی نقشه های خود کار کرده و انتخابات را محل اجرای نقشه های خود قرار داده بود.

وی خاطر نشان کرد: دشمن گستاخی خود را در روز عاشورا به جایی رساند که عده ای به خیابان ها ریخته و به عزاداران امام حسین (ع) حمله کردند و به جای عزاداری و سوگواری سوت و کف می زدند، اقداماتی که کاسه صبر ملت را که سوگوار ساحت مقدس حسینی بودند، لبریز کرد و با فرار رسیدن نهم دی روز تجلی بصیرت، فتنه سبز کاغذی از بین رفت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی افزود: مذهب و ولایت و امام حسین (ع) ماندگار است چرا که این اعتقادات با خون مردم عجین شده و نمی توان آن را از بین برد و بر همین اساس ۹ دی را باید همه ساله بزرگداشت گرفت چرا که بعد از جنگ تحمیلی خطرناک ترین توطئه دشمن در کشور توطئه نهم دی برای براندازی نظام بود.

وی همچنین با بیان اینکه حماسه مردم در هشتم و نهم دی ۸۸ با مدیریت مقام معظم رهبری سبب خاموشی فتنه شدند و استکبار این آرزو را به گور برد، اظهار داشت: استکبار هرگز دست از شیطنت نخواهند کشید و امروز نیز ۳۰ نفر ضد انقلاب به رئیس جمهور امریکا نامه ای می نویسند که تحریم ها را بر ایران بیشتر کند و باید پرسید آیا می توان این افرادی که زادگاهشان ایران است را ایرانی نامید.

آیت الله مجتهد شبستری از خواستار آمادگی جوانان برای پاسخگویی به شبهات مطرح شده در فضای مجازی شد و افزود: جوانان آماده پاسخگو با القای شبهات مذهبی، اعتقادی و سیاسی در فضای مجازی داشته باشد باید جوابگوی آنها باشید و عمده قدرت فکری مردم است قدرت ملی تمام مشکلات را حل می کند

امام جمعه تبریز تصریح کرد: در داخل کشور نیز باید برای حل مشکلات، فعالیت های اقتصادی انجام بگیرد چون مشکلات کشور در ژنو حل نمی شود و ملت و دولت به خصوص نخبگان و دانشگاهیان باید برای حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی در دست هم دهند تا مشکلات را حل و فصل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :