مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و جدید فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، جلسه تودیع امیر رستمی  و معارفه سعید مطلبی با حضور حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام حمیدی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی وقفه و پربارکارکنان و مدیریت پیشین فرهنگسرای بیان داشت: کارهای فرهنگی متفاوت از سایر تکاپوها و فعالیت ها، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که با رعایت آن در سایه صبر و بردباری می توان فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را با اهداف بلند انسانی به ثمر نشاند.

وی تجمیع اخلاص و تعیین اهداف پویا را از راهکارهای اساسی ترویج فعالیت های فرهنگی دانست و افزود ما فعالین عرصه فرهنگی باید با دارا بودن ویژگی های بارز فرهنگی من جمله اخلاص در عمل، صبر و دارا بودن خلقیات ومنش های اسلامی بتوانیم  توسعه فرهنگی و نتیجه گیری بهتر و مطلوبتر از فعالیت ها را به دست آوریم.

در ادامه برنامه مطلبی نیز  بیان داشت: امیدواریم با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و با حمایت های دکتر نجفی شهردار محترم کلانشهر تبریز و حجت الاسلام حمیدی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی  و تلاش های کارکنان  فرهنگسرای الغدیر پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر این مجموعه را به ارمغان بیاوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :