به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی در نیم فصل اول لیگ برتر علمکرد خوبی نداشت. قرمزپوشان تبریزی بعد از سپردن هدایت تیمشان به امیر قلعه‌نویی در پی تقویت بازیکنان خود هستند.

در همین راستا تراکتورسازی فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و ایوب کلانتری در نیم فصل به این تیم پیوستند.

تراکتورسازی برای حل مشکل گلزنی خود علاوه بر حاتمی در پی جذب یک مهاجم خارجی است. بعد از اینکه مذاکرات این تیم با لوسیانو ادینهو به بن‌بست خورد و این بازیکن علاوه بر پیشنهاد رقم بالایی اعلام کرد که با السیلیه قرارداد دارد، سرخپوشان تبریزی به دنبال جذب آلویس نانگ رفتند.

نانگ

مدیران تراکتورسازی مذاکرات خود را با باشگاه نفت به طور شفاهی آغاز کرده‌اند تا در صورت رضایت نفتی‌ها این بازیکن را در اختیار بگیرند.

تیم فوتبال نفت‌تهران که مشکلاتی جدی در پرداخت دستمزدها دارد، بعد از جدایی مهدی مومنی، پیام صادقیان را در فهرست فروش خود قرار داده و حالا هم گفته می‌شود این باشگاه بدش نمی‌آید آلویز نانگ را هم به تیم دیگری بدهد.

این خبر در شرایطی منتشر شده که مهاجم کامرونی نفتی‌ها از سوی دو تیم لیگ‌برتری پیشنهاد جدی دارد. نانگ که بعد از شروع نه چندان قدرتمند در این فصل راه افتاد و خوب گل زد، در بازی مقابل تراکتورسازی به دلیل درد همسترینگ به بازی ادامه نداد اما مهره‌ای مهم و قابل اتکا برای منصوریان محسوب می‌شود.

با این حال با توجه به تعهد سنگینی که باشگاه به این بازیکن دارد، آنها بدشان نمی‌آید که از فروش نانگ  پولی به خزانه باشگاه واریز کنند.

علیرضا منصوریان مثل موضوع پیام صادقیان به شدت با جدایی نانگ مخالف است.

این بازیکن کامرونی که سابقه بازی برای باشگاه فوتبال لوانته اسپانیا را در کارنامه دارد، پیش از بازی با تراکتورسازی، در دیدار نفت تهران و سایپا بازهم آلویس نانگ توانست دست علی منصوریان را بگیرد و سه امتیاز را به تیمش تقدیم کند.

aloys-nong-39395

او که در بازی با فولاد توانسته بود یک گل و یک پاس گل بدهد در این بازی نیز  پاس آرش رضاوند را به تک گل نفت تهران تبدیل کند.

این چهارمین گل نانگ برای نفت تهران در این فصل رقابت ها بود. او فصل قبل ۹ گل در ۱۴ بازی برای تیم اسکوچیچ به ثمر رسانده بود. نانگ در بازی قبل توانسته بود برابر فولاد یک گل و یک پاس گل سه امتیازی بدهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :