به گزارش تبریزمن، طبق آخرین شنیده ها از باشگاه تراکتورسازی تبریز، گفته می شود مسئولین همچنان به صورت آنلاین با تونی اولیویرا و لوسیانو ادینهو در ارتباط هستند.

گفته می شود تونی و ادینهو برای مذاکرات نهایی و عقد قرارداد، هفته آینده به تبریز خواهند آمد. همچنین در صورت نهایی شدن قرارداد تونی، باشگاه مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظر سرمربی تراکتورسازان آغاز خواهد کرد.

این باشگاه در تلاش است تا بتواند مشکلات مالی خود را در این فصل رفع کرده و منابع و اسپانسر های بهتری جذب کند تا در فصل جاری با مشکل روبرو نشوند.

همچنین شنیده می شود محسن دلیر، بازیکن گسترش فولاد تبریز که به دلیل خدمت سربازی به تراکتورسازی پیوسته بود، با توجه به قراردادی که دارد امسال باید به تیم خودش بازگردد. اما گفته می شود چند باشگاه لیگ برتری از جمله ملوان خواهان جذب این مهاجم بومی تراکتورسازان هستند. از طرفی دلیر برای پیوستن به تیم دیگری باید رضایتنامه خود را از گسترش فولاد بگیرد.

دلیر در جمع دوستانه ای گفته است دوست دارد در تبریز بماند و به یکی از تیم های تبریزی کمک کند و در صورت عدم توافق با باشگاه های تبریزی به پیشنهادات دیگر فکر خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :