به گزارش تبریزمن، حسین شمس سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران قرارداد خود با باشگاه مس سونگون را به عنوان مشاور عالی مدیرعامل این باشگاه تمدید کرد.

طی حکمی جدید از سوی نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون، حسین شمس سرمربی اسبق تیم ملی و مشاور فصل قبل این باشگاه مجددا به عنوان مشاور عالی مدیرعامل مس منصوب شد.

گفتنی است بهره گیری از تجارب بالای ملی و بین المللی این مدرس کهنه کار و شناخته شده فوتسال ایران و آسیا از جمله اهداف باشگاه مس در تداوم هماری فی مابین اعلام شده است.

همچنین باشگاه مس سونگون مذاکرات رسمی خود با حسین طیبی بهترین بازیکن و گلزن حال حاضر آسیا را آغاز کرد.

حسین طیبی که چند روز گذشته به منظور مذاکره با مدیرعامل باشگاه مس از مشهد وارد تبریز شده بود پس از نشست با نجفی مذاکرات خود برای پیوستن به مس سونگون را آغاز کرد.

طیبی ۲۷ ساله اصالتا مشهدی بوده و در حال حاضر  بازیکن تیم نوریلسکی نیکل روسیه است.

این بازیکن خوش تکنیک پیش از آن سابقه بازی در تیم های باشگاهی داخلی نظیر علم و ادب مشهد ، فولاد ماهان و گیتی پند اصفهان را در کارنامه خود ثبت کرده است.

طیبی همچنین بالغ بر ۷۰ بازی ملی دارد و عناوینی همچون بهترین بازیکن بازی های داخل سالن آسیا ، بهترین گلزن رقابت های جام جهانی کوچک (گرند پری) ۲۰۱۴ ، بهترین گلزن آسیا در سال ۲۰۱۴ ، محبوب ترین بازیکن تیم ملی در سال ۹۴ و آقای گل باشگاه های آسیا در سال ۲۰۱۱ را به دست آورده است.

مسئولان باشگاه مس سونگون همچنین در حال مذاکره با چند بازیکن دیگر نیز بوده و در روز های اخیر قرارداد ستاره های تیم فصل گذشته خود را نیز تمدید کرده و به نظر می رسد آماده حضور پر قدرت در لیگ برتر فوتسال کشور می اشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :