سرمربی تیم سیاه‌جامگان گفت: برای فوتبال تبریز اصلاً خوب نیست از مربیان منشوری استفاده کند و من تعجب می‌کنم که باشگاه گسترش فولاد با این مربی کار می‌کند و در فوتبال امروزی ما همه تلاش می‌کنند.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی سرمربی تیم سیاه‌جامگان ابومسلم مشهد در مورد عملکرد تیم خود و اتفاقات بازی با گسترش فولاد اظهار داشت:به باشگاه گسترش فولاد تبریز به خاطر کسب این سه امتیاز تبریک می‌گویم ولی من از قبل می‌دانستم در این بازی اتفاقات خاصی می‌افتد و همه این ماجراها از قبل پیش‌بینی‌شده بود.

وی افزود: سرمربی تیم گسترش فولاد برای این بازی برنامه خاصی داشت و با توجه به برنامه‌های که داشتند به اهداف ناپسند خود رسیدند و با برنامه‌های که از قبل برای این بازی تعیین‌شده بود موفق شدند این بازی را ببرند و این برد اصلاً برای تیم گسترش فولاد نمی‌تواند خوش باشد.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان  گفت: برای فوتبال تبریز اصلاً خوب نیست از مربیان منشوری استفاده کند و من تعجب می‌کنم که باشگاه گسترش فولاد با این مربی کار می‌کند و در فوتبال امروزی ما همه تلاش می‌کنند با مربیان منشوری کار کنند که اصلاً خوب نیست و فوتبال باید کاملاً پاک باشد و مربیان منشوری به‌آسانی سر مسئولان ما کلاه می‌گذارند .

وی تصریح کرد: من برای فوتبال تبریز متأسفم که از مربیان منشوری استفاده می‌کنند و برای کار با این مربیان اشتیاق هم دارند و با این شرایط اگرچه این مربیان عملکرد خوبی هم داشته باشند و بازی‌های خود را با شرایط خاصی ببرند ولی اصلاً دل مردم با این نتایج خوش نمی‌شود.

خطیبی گفت: هواداران حاضر در ورزشگاه بااینکه تیم ما یک گل خورده بود ولی همه تنها تیم ما را تشویق می‌کردند و این نشان می‌دهد که هواداران ما این‌چنین مربیانی را نمی‌خواهند.

وی تأکید کرد: نتیجه بازی از قبل مشخص‌شده بود و این به همان دلایل منشوری برمی‌گردد ولی به‌هرحال اگر ما نتیجه را هم واگذار کردیم ولی اخلاق را بردیم.

سرمربی تیم سیاه‌جامگان  خاطرنشان کرد: دلیل عصبانیت من این بود که سرمربی تیم گسترش فولاد در کنفرانس قبل از بازی در مورد داوری حرف زده بود و داور هم تحت تأثیر این موضوع قرارگرفته بود و اصلاً قضاوت خوبی را نداشت.

وی در مورد درگیری با نیروی انتظامی گفت: بی‌نظمی بسیار زیادی بعد از بازی وجود داشت و اصلاً تحت کنترل نیروی انتظامی نبود فضای ورزشگاه و هنگام عبور کادر فنی ما توهین‌های به ما شد که نیروی انتظامی نتوانست کنترل کند که امیدوارم از بازی‌های بعد این ورزشگاه جو آرامی داشته باشد.

وی افزود: من بازیکنان را به‌هیچ‌وجه تنبیه نکردم و به دلیل  زمان پرواز ما فردا فرصت ریکاوری را نخواهیم داشت و تصمیم گرفتیم بعد از بازی  بازیکنان ریکاوری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :