مربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: گسترش فوتبال را روی زمین بازی می کند، امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم. 

به گزارش تبریزمن، مرتضی کرمانی مقدم در نشست خبری پیش از دیدار با گسترش فولاد اظهار داشت: رفاقت و همدلی در تیم بیشتر شده است. در خصوص این بازی باید بگویم که بازی سختی داریم. گسترش فولاد روی زمین فوتبال بازی می کند. در آنالیز این تیم کار کردیم. امیدوارم بتوانیم به سه امتیاز این مسابقه برسیم.

وی ادامه داد: دو بازیکن خارجی ما ایگوفسکی و کنویا مصدوم هستند و آلاگی سوسه از طرف فرهاد کاظمی با تنبیه انظباطی مواجه شده و به خاطر این بوده که کمی در تمرینات خشن بوده است.

مربی سیاه جامگان درباره شرایط سخت نیم فصل دوم بیان داشت: بازی های ما خیلی سخت است. ولی تمام تمرکز مان را باید بگذاریم که در خانه سه امتیاز را بگیریم. در تهران از نفت امتیاز گرفتن کار سختی بود و خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم. از لحاظ بدنی و روحی خیلی بچه ها خوب هستند. امتیازاتی که در گذشته از دست دادیم ما را اذیت می کند و باید هر چه در توان داریم برای موفقیت استفاده کنیم. از خرید ها راضی هستیم. هفته گذشته ناصری درون دروازه قرار گرفت. خیلی خوب گلری کرد. اینها آینده فوتبال کشور هستند و باید به انها اجازه دهیم که رشد کنند و همیشه نباید از خارجی ها استفاده کنیم.

کرمانی مقدم درباره رایگان شدن بازی ها گفت: اگر رایگان نباشد تماشاگر به بازی نمی آید.
وی افزود: از بازیکنان راضی هستم چون با جان و دل دارند کار می کنند و می توانند به ما کمک کنند. میلاد نوری و حمید علی عسگر و دارند خوب کار می کنند.

کرمانی مقدم درباره داوری ها افزود: داوری ها همین طور است. در یک بازی به نفع ما بود و یک بازی به ضرر بود. داوران باید سعی کنند بهترین عملکرد خودشان را داشته باشند.
مرتضی کرمانی مقدم در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار کاپ درباره زمین تمرین تیمش گفت: واقعا ما دو تیم لیگ برتری داریم ولی دو زمین تمرین مناسب نداریم. هر دو تیم منتظر هستیم که چه زمینی برای ما در نظر گرفتند. یکی از دلایل عمده همین است که تیم های مشهد در لیگ برتر نمی مانند.

وی در پایان گفت: آقای عباسی باید از جیب شان خرج کند و کسی کمک نمی کند. شاید امسال ما تیم ها را نگه داریم اما با توجه به زیرساخت ها و کمک نکردن که الان است قطعا سال دیگر در لیگ برتر ما نمی توانیم درلیگ بمانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :