مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، شرایط کیفیت زمین را در رقم خوردن نتیجه بازی مقابل پدیده تاثیر گذار دانست.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، بهمن خداکرم، بعد از ظهر امروز – چهارشنبه ۲۵ فروردین – در نشست خبری قبل از دیدار برابر پدیده مشهد با بیان اینکه نتایج خوب گسترش فولاد در سال جدید نشان از آمادگی بالای بازیکنان و شرایط تاکتیکی مناسب تیم است، اظهار داشت: خوشبختانه روند پیش روی تیم قابل قبول بوده و انشالله ادامه آن را در بازی فردا نیز شاهد خواهیم بود.

خداکرم با اشاره به پیروزی در دو دیدار اخیر مقابل ذوب آهن و راه آهن، ابراز داشت: زدن ۷ گل به این دو تیم کار آسانی نیست و بدست آوردن آن حاصل تلاش ستودنی مدیریت، کادر فنی و بازیکنان است.

وی شرایط تیم پدیده مشهد را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: این تیم نسبت به نیم فصل اول نتایج بهتری را کسب کرده و توانسته تا رده میانی جدول لیگ برتر بالا بیاید و با توجه به شناختی که از این تیم داریم، بدنبال غلبه بر حریف و رسیدن به پیروزی هستیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، کیفیت زمین ورزشگاه ثامن را عامل تعیین کننده در موفقیت دانست و تصریح کرد: اجرای تاکتیک های هر دو تیم، بستگی به شرایط زمین دارد و امیدوارم که شرایط آن نسبت به بازی برابر سیاه جامگان بهتر باشد.

بهمن خداکرم با ابراز امیدواری نسبت به ارایه بازی زیبا توأم با کسب نتیجه از سوی بازیکنان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، گفت: انگیزه خوبی در تیم مان ایجاد شده و بدنبال کسب برتری در بازی فردا هستیم تا برای بازی آینده مقابل استقلال خوزستان که در تبریز میزبان خواهیم بود، شرایط مان را مناسب تر کنیم.

گفتنی ست، دیدار تیم های پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز در چارچوب مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر، فردا – پنج شنبه ۲۶ فروردین – از ساعت ۱۷:۳۰در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :