به گزارش تبریزمن، تیم‌های تراکتورسازی و الجریزه امارات در اولین بازی خود از لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه و در تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند، اماراتی‌ها که برای رسیدن به این مرحله در بازی پلی‌آف موفق شدند السد قطر را با تمام ستاره‌هایش از پیش رو بردارند روز سه‌شنبه و یک روز قبل از برگزاری بازی با پروازی اختصاصی به تبریز می‌روند.

با توجه به فشردگی بازی‌های این تیم، پس از انجام بازی خود در برابر تراکتورسازی به‌سرعت ایران را به مقصد امارات ترک می‌کنند.

بازی این دو تیم از گروه سوم و در تبریز، روز چهارشنبه و از ساعت ۱۶ آغاز می شود.

تیم تراکتورسازی در گروه پاختاکورازبکستان، الهلال عربستان و الجزیره امارات همگروه است و در اولین بازی خود ۴ شنبه به مصاف حریف امارات خود برود.


شاخص ترین فرد در تیم الجزیره امارات هنک تن کاته سرمربی آنهاست که سابقه مربی گری در بارسلونا، چلسی و آژاکس را در کارنامه دارد. با هم کارنامه درخشان این مربی را مرور می کنیم:

تیم فوتبال الجزیره امارات بعد از نتایج ضعیفی که با والتر زانگا گرفت وی را برکنار کرد و تن کیت هلندی را جانشین وی کردند، که تیم فوتبال الجزیره با این مربی هلندی هم نتایج بدی را نگرفته است.

هتک تن کاته ۶۱ ساله سرمربی هلندی االجزیره است که خودش در پست وینگر راست فوتبال بازی می کرده است. او در تیم های هراکلس، تل استار، ایگلس، ادمونتون بازی کرده است و در مجموع ۲۰۲بازی توانسته ۳۴ گل زده است.

01093291
وی سه سال بعد از این قهرمانی به همراه رایکارد به بارسلونا پیوست و از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ در این تیم مطرح اسپانیایی باقی ماند، او با بارسلونا دو فصل قهرمان لالیگا، دو فصل قهرمان سوپرکاپ، یک فصل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد تا کارنامه اش درخشان تر شود، او پس از آن سرمربی آزاکس شد و توانست دو جام را در یک سال همراه با این تیم هلندی به دست آورد.

کینوین جونز

این مهاجم ترینیداد توباگویی که به دیدیه دروگبا نیز معروف است بیش از این در تیم کاردیف سیتی انگلیس بازی می کرد و معمولا بیشترین بازی هایش را در این کشور انجام داده است و وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ترینیداد توباگو را نیز دارد.

کوین جونز

میرکو ووچینیچ

مهاجم نامدار ایتالیایی که سابقه بازی در تیم های یوونتوس و آس رم دارد میرکو ووچینیچ چندان در این تیم موفق نبوده و باید دید این بازیکن عملکردش مقابل تراکتورسازی چگونه خواهد بود.

میرکو ووچینیچ

علی مبخوت

مهاجم جوانی که در جام ملتهای آسیا ۲۰۱۵ در استرالیا خوش درخشید و توانست آقای گلی این رقابتها را از آن خود کند، بازیکنی تیزهوش و گریز پا که هر خطوط دفاعی را با سرعت بالایش بهم می ریزد.

مبخوت

این تنها نقطه قوت این بازیکن اماراتی نیست چرا که همانند هم تیمی برزیلیش تبهر خاصی در ضربات ایستگاهی دارد و معمولا ضرباتی را که یک بازیکن راست پا بهتر می تواند بزند را پشتش می ایستد و با درصد بالایی توپ هایش وارد دروازه می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :