کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ دسته اولی فوتبال صادر کرد.

به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های ایرانجوان بوشهر و خیبر خرم آباد از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار شد و از سوی امید تهمورثی بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر تخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به داور و ارتکاب رفتار زننده با نماینده فدراسیون صورت گرفت. وی طبق بند های ۴ و ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به ۵ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 جریمه و توبیخ برای تیم های پارسه تهران و ماشین سازی تبریز

دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و پارسه تهران برگزار و از سوی حیدر جعفری، مربی تیم ماشین سازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اعتراضات مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

سلمان تاجدار، مربی تیم پارسه تهران نیز به دلیل اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، با توبیخ کتبی مواجه و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است،داور جعفری، تدارکات تیم ماشین سازی تبریز به دلیل فحاشی به سه جسله از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم ماشین سازی تبریز نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به مقامات فدراسیون به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر

مسابقه تیم های آلومینیوم هرمزگان و ایرانجوان بوشهر برگزار شد و از سوی حامد امیر خانی، بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر تخلفی همچون درگیری با افراد بیرون زمین به هنگام خروج ازتونل رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

تیم ایرانجوان بوشهر نیز به دلیل پرتاب سنگ از سوی تماشاگرانش به ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و توبیخ برای مربی تیم فجر شهید سپاسی

دیدار تیم های خیبر خرم آباد و فجر شهید سپاسی برگزار و از سوی کلانتری، مربی تیم فجر شهید سپاسی تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه و اعتراض مکرر به داور بازی که در نهایت منجر به اخراجش شد؛ رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خیبرخرم آباد نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :