مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اعلام کرد: مرحله دوم ساماندهی گلزار شهدای تبریز با ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری این کلان شهر در حال اجراست.

به گزارش تبریزمن، قاسم صمدیان روز شنبه در حاشیه افتتاح طرح ساماندهی گلزار شهدای روستای سعید آباد (سیدآوا) واقع در بخش مرکزی شهرستان بستان آباد افزود: برای ساماندهی گلزار شهدای این روستا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه از یک هفته مانده به دهه فجر امسال، اجرای طرح ۴۰ روز ترویج فرهنگ ایثار و شهداء به همت همه ارگان ها و نهادها در قالب برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی و گرامیداشت ها و بازدید از خانواده شهدا آغاز شده است، افزود: اختتامیه این طرح ۲۵ اسفند ماه سال جاری در تبریز خواهد بود.

وی با تبریک روز ۲۲ اسفند به عنوان روز پاسداشت مقام والای شهید و روز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به خانواده شهداء و مردم گفت: ما هرچه داریم از شهداست و هر قدمی که بر می داریم در برابر مقام شهداء کم است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، ساماندهی گلزار شهداء در شهرستان ها و روستاها را از اولویت برنامه های بنیاد شهید عنوان کرد و افزود: ساماندهی شش گلزار شهداء شهرستانی آماده افتتاح است.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را لازمه امروز جامعه عنوان کرد و افزود:هر چقدر با شهداء نزدیک باشیم به طور قطع شاهد کاهش برخی از بداخلاقی ها در جامعه خواهیم بود.

شهرستان بستان آباد با ۹۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۶۰ کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :