مرحله سوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با حضور ۱۱۳ دوچرخه سوار با شلیک تپانچه توسط مدیر عامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس آغاز شد.

به گزارش تبریزمن، مرحله سوم این تور در مسیر منطقه آزاد تجاری ارس به تبریز در مسافت ۱۳۹٫۹ کیلومتر انجام می شود.
مرحله دوم این تور روز گذشته به مسافت ۲۰۹ کیلومتر از ارومیه به منطقه آزاد ارس برگزار و طی آن تیم پیشگامان کویر یزد توانست با سبقت از تیم شهرداری تبریز به صدر جدول بخش تیمی این تور دست یابد.

پیشگامان در مجموع دو مرحله با ثبت زمان ۲۵ ساعت و ۲۹ دقیقه و ۵۱ ثانیه صدرنشین است و شهرداری تبریز با ۱۶ثانیه اختلاف در جایگاه دوم ایستاد، همچنین تیم حرفه ای دراپاک استرالیا با ثبت زمان ۲۵ ساعت و ۳۰ دقیقه و ۲۱ ثانیه در جایگاه سوم قرار دارد.
در این رده بندی تیم پتروشیمی تبریز با ثبت زمان ۲۵ ساعت و۴۸ دقیقه و هفت ثانیه در جایگاه دهم قرار دارد.

سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت ماه در مسیر یکهزار و چهار کیلومتر در شش مرحله بین استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل برگزار می شود.

دوچرخه سواران حاضر در تور آذربایجان مرحله چهارم را از تبریز به سرعین در مسافت ۱۹۸٫۲ کیلومتر رکاب زده و وارد استان اردبیل خواهند شد تا در مرحله پنجم مسیر سرعین به پیست اسکی سهند را به مسافت ۱۸۰٫۷ کیلومتر طی کنند.

مرحله نهایی و ششم این تورنمنت روز ۲۹ اردیبهشت در داخل شهر تبریز و از مقابل مرکز تجاری لاله پارک به مسافت ۱۱۴ کیلومتر برگزار خواهد شد.

در این دوره از تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ورزشکارانی از ۱۷ تیم خارجی و چهار تیم داخلی حضور دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :