مرحله پنجم از تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن با قهرمانی رکابزن کلمبیایی و حفظ پیراهن انفرادی توسط رکابزن شهرداری تبریز پیگیری شد.

به گزارش تبریزمن، پنجمین مرحله از شانزدهمین دوره تور دوچرخه سواری ژاپن امروز – پنجشنبه – در مسافت ۱۲۳/۶ کیلومتری برگزار شد که در نهایت رکابزن کلمبیایی تیم یونایتد هلس کر آمریکا مسیر را سریعتر از سایر رکابزنان پیموده و به عنوان نفر نخست از خط پایان عبور کرد و رکابزنانی از تیم‌های استرالیا و ایتالیا نیز دوم و سوم شدند.

در این مرحله مهدی سهرابی از شهرداری تبریز و آروین معظمی گودرزی از پیشگامان کویر یزد به ترتیب با ایستادن در رده‌های دوازدهم و پانزدهم بهترین جایگاه را در بین رکابزنان ایرانی کسب کردند.

عملکرد رکابزنان دو تیم شهرداری تبریز و پیشگامان کویر یزد در مرحله پنجم به شرح زیر ثبت شد:

شهرداری تبریز: مهدی سهرابی (۱۲)، سعید پورسیدی (۲۶)، قادر میزبانی (۳۱)، احد کاظمی (۳۲)، سعید صفرزاده (۶۹) و بهنام ملکی (۷۶)

پیشگامان کویر یزد: آروین معظمی گودرزی (۱۵)، امیر کلاهدوز (۲۱)، رضا حسینی (۲۳)، رحیم امامی (۲۸) و محمد رجبلو (۴۰)

همچنین در پایان مرحله پنجم مهدی سهرابی رکابزن تیم شهرداری تبریز پیراهن سبز بهترین رکابزن تور را همچنان حفظ کرد اما در بخش کوهستان رحیم امامی رکابزن تبریزی تیم پیشگامان کویر یزد پیراهن کوهستان را از مهدی سهرابی ربود. در این بخش سهرابی و ملکی دوم و سوم قرار گرفتند.

در مجموع بخش تیمی نیز تغییری روی ندارد و پیشگامان کویر یزد همچنان بالاتر از تیم‌های شهرداری تبریز و آوانتی استرالیا صدرنشین باقی ماند.

گفتنی است؛ مرحله ششم تور ژاپن فردا جمعه در مسیر ۱۱/۴ کیلومتری برگزار می‌شود که این مرحله به دلیل کوهستانی و سربالایی بودن آن، سخت‌ترین مرحله تور محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است؛ تور بین المللی ژاپن در هشت مرحله برگزار خواهد شد و یکی از ملاک‌های ارزیابی رکابزنان ملی پوش برای اعزام به اردوی اروپا و المپیک ریو از سوی کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری اعلام شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :