معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مردم با حضور در انتخابات پاسخی دشمن‌شکن به یاوه‌گویی‌های دشمنان دادند.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری‌خیابانی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تأکید بر اهمیت توجه به حقوق شهروندی در جامعه اظهار داشت: به عنوان مثال شرکت مردم در انتخابات در راستای حقوق شهروندی است، چراکه مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات می‌خواهند در تعیین سرنوشت خویش دخیل باشند.

وی با قدردانی از حماسه‌آفرینی مردم ایران اسلامی و به خصوص مردم استان آذربایجان‌شرقی در انتخابات سال‌جاری، ادامه داد: این مردم همان مردمی هستند که به جمهوریت نظام رأی داده‌ و در پیروزی انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن نقش‌آفرینی کرده‌اند و در هشت سال دفاع مقدس عزیزان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده‌اند تا این انقلاب به مسیر و حرکت خود ادامه دهد.

این مسئول تبیین کرد: این دوره از انتخابات پیام خاصی در سطح کشور داشت و باید مسئولان امر بتوانند این پیام را دریافت کنند و در جهت خواست مردم حرکت کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: خلق حماسه سیاسی در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی، حماسه‌ای در امتداد ۲۴ خرداد ۹۲ بود.

شبستری متذکر شد: با وجود مشکلات، مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با حضور حداکثری خود در انتخابات پاسخی دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های دشمنان دادند و بار دیگر نشان دادند که جمهوری اسلامی مظهر و تجلی اراده مردم است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل کمیته ملی و استانی پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی خبر داد و بر لزوم افزایش فعالیت‌های فرهنگی توسط رسانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی برای مبارزه با مشروبات الکی تأکید کرد.

حسن استوارآذر مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی نیز با تأکید بر ضرورت افزایش نظارت‌ها، افزود: دست‌هایی در کار هستند تا جوانان را آلوده کرده و تهاجم فرهنگی دشمنان را رواج دهند که مسئولان باید توجه بیشتری داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :