به گزارش تبریزمن، میلاد وطن پرست مجری جوان و محبوب برنامه موج فوتبال در گفتگو با تبریزمن، در خصوص اظهارات مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: برنامه موج فوتبال چند سالی است که از شبکه سهند پخش می شود و یکی از اصلی ترین هدف های آن حمایت از تیم های ورزشی استان می باشد و خوشبختانه با توجه به میزان رضایتمندی بینندگان توانسته ایم در این راسته عملکرد موفقی داشته باشیم.بنده از ابتدای حضورم در رسانه ملی و شبکه سهند از تیم های فوتسال و فوتبال استان حمایت کرده و خواهم کرد.

وی ادامه داد: من با آقای عباسی هیچ مشکل شخصی ندارم، وی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می باشد و من نیز مجری برنامه موج فوتبال هستم. درخواست ما از وی این است که زمانی که تیم نتیجه نمی گیرد و در بازی ها می بازد، هواداران از شما انتظار دارند که به سوال های آنها پاسخ دهید.

وطن پرست در خصوص منتسب بودن به باشگاه دبیری نیز گفت : من مدتی در تیم های پایه دبیری با هدف خدمت به فوتبال پایه استان فعالیت کرده ام و این فعالیت هیچ گاه باعث نشده میزان پرداخت و توجه یکسان  به تیم های استان در برنامه دستخوش تغییر شود.حاشیه های بوجود امده در بازی نونهالان دبیری و شهرداری ارومیه نیز که اتفاقا توسط تیم حریف دبیری صورت گرفته بود در برنامه مطرح گردید.

وی افزود: مشکل اینجاس که مدیر عامل تراکتورسازی فکر میکردند این ضرب و شتم از طرف تیم دبیری بوده و بنده نیز مطرح نکرده ام. امیدوارم ایشان در تهران بیینده شبکه سهند و موج فوتبال هم باشند تا در جریان امور قرار بگیرند.  همانگونه که از مس در استانه قهرمانی حمایت کرده ام از تیم دبیری نیز بخاطر نتایج خوب تعریف شده است. از گسترش ،تراکتور ، ماشین سازی و ملی پوشان نیز بهمچنین. شعار اذربایجان تیم لری فرق المر ره لری در برنامه موج فوتبال همیشه جاری و ساری بوده است.

مجری برنامه موج فوتبال در خصوص صحبت های عباسی در مورد هدف موج فوتبال فقط تخریب تراکتورسازی است؛ افزود: مردم و هواداران فوتبال دوست هم اقدامات آقای عباسی و هم اقدامات بنده حقیر و موج فوتبال را می بینند. مردم بهتر از هر شخص دیگری می دانند و می بینند که چه کسی قصد تخریب تراکتورسازی را دارد و چه کسی قصد خدمت به تراکتورسازی دارد.

وطن پرست عنوان کرد: ما از آقای عباسی دعوت کردیم در برنامه حضور داشته باشند آیا این تخریب است؟حتما وقتی در بازی والیبال شهرداری علیه ایشان شعار میدهند این هم تقصیر موج فوتبال است ؟ حتما دلیل شعار دادن بر علیه ایشان در بازی های تراکتور سازی هم تقصیر موج فوتبال است ؟

مجری برنامه موج فوتبال بیان کرد: وقتی نظر سنجی می گذاریم که دلیل نتیجه نگرفتن تراکتورسازی، مردم رأی می دهند و من هم تنها می توانم یک اس ام اس به آن سامانه ارسال کنم، وقتی چندین هزار اس ام اس به گزینه مدیریت رای میدهند ، آیا این اسمش تخریب است؟

وی در خصوص صحبت های مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص این موضوع که وی گفته است این برنامه مخاطبی ندارد و آمار بگیرید چند نفر آن را تماشا می کنند توضیح داد: باید بگویم که این موضوع را آقای عباسی نمی توانند تعیین کنند که برنامه موج فوتبال چه تعداد بیننده دارد. در صدا و سیما واحدی داریم که این موضوع را ارزیابی می کنند و این را باید بگویم که برنامه موج فوتبال جزء پرمخاطب ترین برنامه های شبکه سهند می باشد.

مجری برنامه موج فوتبال خاطر نشان کرد: فقط ایرادی که داریم الکی از یکی تعریف و تمجید نمی کنیم که در برنامه بگوییم همه چیز خوب پیش می رود، مشکلی وجود ندارد، نه اینطور نیست و نخواهد بود ما اقدامات خوب آقای عباسی را گفته ایم و در بعضی مواقع نیز اقدامات بد وی را بررسی کرده ایم.خیلی مواقع هم برخی حاشیه ها را نیز در برنامه بخاطر منافع تراکتور مطرح نکرده ایم .

وطن پرست تصریح کرد: ما از آقای عباسی دعوت کرده ایم که در برنامه حضور داشته باشند. اگه حق با آنها است در برنامه حضور داشته باشند و از خودشان دفاع کنند و نشان دهند که حق با آنها می باشد وگرنه با این صحبت ها و مصاحبه ها نمی توانند ذهنیت مردم را نسبت به برنامه بومی موج فوتبال و من میلاد وطن پرست تغییر دهند.بنده بی صبرانه منتظرم ایشان را در برنامه موج ببینم و رو در رو صحبت کنیم و قضاوت را به مردم بسپاریم.

وی گفت: اقای عباسی عزیز ، با زیر سوال بردن برنامه رسانه ملی نمیتوان جلوی شعار های ورزشگاه را گرفت و محبوبیت خرید ؟ایراد کار را در جای دیگر جستجو کنید.برنامه موج فوتبال با حمایت مدیر کل ورزش دوست صدا و سیمای استان آدربایجان شرقی جناب اقای سید محسن لطیفی با جدیت پیگیر مشکلات تیم ها بوده و خواهد بود. همچنین مهمترین دغدغه آقای مهدی جولا تهیه کننده محترم برنامه نیز رسیدگی به مشکلات فوتبال استان و حمایت تیم های ورزشی استان است. من میلاد وطن پرست یک روز مجری برنامه موج فوتبال شده ام و یک روز خواهم رفت اما تا هستم مدافع حقوق تیم های استان خواهم بود.

 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما ،
غافل از آنکه خدا هست در اندیشه ما .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :