نماینده دو دوره مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی وقت ها، انسان از مشاهده برخی ها در مجلس تعجب می کند، همان افرادی که مسیر باد را در پیش گرفته اند.

به گزارش تبریزمن، دکتر مسعود پزشکیان نماینده اسبق و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یک همایش علمی، ورزشی در تبریز، از اوضاع و احوال وضعیت کشور در آستانه حماسه سیاسی سال جاری سخن به میان آورد و گفت:متاسفانه شرایط فعلی طوری شده که آنهایی وعده های توخالی داده، دروغ می گویند و پول خرج می کنند به راحتی رأی می آورند اما افرادی که صادقانه به میدان رقابت گام می گذارند در جا زده و رأی کسب نمی کنند.

وی ادامه داد:اما اگر جامعه ورزشی اراده کرده و وارد صحنه انتخابات شوند به طور حتم، از اعضای این قشر نیز تعدادی از دلسوزان کشور به خانه ملت راه یافته و درد خیل عظیمی از هموطنان مرتفع خواهد شد زیرا اینها فعالان علمی جامعه نیز محسوب می گردند.

nejati-3492

دکتر پزشکیان در بخش دیگری از اظهارات خود با ذکر این نکته که ما اصرار نداریم که مردم به شخص خاصی رأی دهند افزود:به کسی که معامله می کند و وعده می دهد اعتماد نکنید زیرا معامله گر در هر کجا که باشد تن به این امر پست خواهد داد، اما ورزشکاران به همین سادگی جوانمردی خود را زیر سوال نبرده و افراد اصلح را روانه مجلس خواهند کرد.

نماینده ادوار پیشین مجلس شورای اسلامی در پایان بر تبدیل شدن مقوله های پاکی و درستکاری به فرهنگ جامعه تاکید کرد و گفت:برخی وقت ها، انسان از مشاهده برخی ها در مجلس تعجب می کند، همان افرادی که مسیر باد را در پیش گرفته اند! لذا مسوولیت و رسالت جامعه ورزشی آذربایجان شرقی در این میان بسیار خطیر و حساس است تا از ورود چنین افرادی به خانه ملت جلوگیری به عمل آید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :