به گزارش تبریزمن، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار فردا با تراکتورسازی در جام حذفی گفت: ما در لیگ برتر به تراکتورسازی بازی را با یک اشتباهی که انجام دادیم واگذار کردیم. این اشتباه را دوبار تکرار کردیم و دو بر صفر بازنده شدیم.

حاجیلو افزود: فردا فرصت خوبی است تا بتوانیم این شکست را جبران کنیم به خصوص اینکه پیروزی در جام حذفی راه میان‌بری برای رسیدن به اهداف باشگاه است.

وی ادامه داد: باشگاهی که در جام حذفی به فینال می‌رسد و قهرمان می‌شود دیگر دغدغه‌ای در لیگ نخواهد داشت و با آرامش کارش را دنبال می‌کند.

سرپرست سایپا در مورد اینکه فردا احتمال دارد تعداد تماشاگران تراکتورسازی چند برابر تماشاگران سایپا باشد، گفت: بازی قبلی در تبریز دیدم که تعداد تماشاگران تراکتورسازی به سه هزار نفر رسیده است و فهمیدم مردم تبریز هم از روند نتیجه‌گیری تیم تراکتورسازی راضی نیستند. تماشاگران به خصوص آنهایی که طرفدار یک تیم هستند مثل تراکتورسازی خودشان کارشناس خبره فوتبال هستند.

وی اظهار داشت: تماشاگری که ۴۰ سال روی سکو تیمی را تشویق می‌کند به اندازه یک کارشناس فوتبال شاید هم بیشتر با مسائل آن آشناست. امیدوارم بعد از بازی با سایپا تراکتورسازی هم در نتیجه‌گیری خود موفق شود تا رضایت هوادارانش را جلب کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :