امید نظامی پور مدافع تیم فوتبال گسترش فوتبال تبریز از مردم تبریز و هواداران فوتبال در این شهر می‌ خواهد که آنها از گسترش فولاد مثل تراکتورسازی حمایت کنند.

به گزارش تبریزمن، نظامی پور ابتدا در مورد پیروزی تیمش مقابل تیم کرجی گفت: ما در جام‌حذفی هدف های بزرگی داریم. اگر یادتان باشد گسترش فولاد چند سال پیش هم به فینال جام‌حذفی راه پیدا کرد که من هم در آن تیم بازی می‌ کردم. ما می‌ توانستیم با ۵ بازی به لیگ قهرمانان آسیا برسیم و این برای باشگاهی مثل گسترش فولاد تبریز دور از دسترس نیست. هدف همه ما موفقیت در این جام است و نکته مهم این است که جام‌حذفی جام شگفتی ها محسوب می‌ شود و ما می‌ توانیم شگفتی ساز این جام باشیم.

نظامی پور در ادامه در خصوص شرایط فعلی گسترش فولاد تاکید کرد: این سومین بردپیاپی ما بود و ۳ برد پشت سر هم خیلی خوب است. مطمئنا بازی به بازی هماهنگ تر می‌ شویم و شاید اگر تعطیلات لیگ کمتر بود، می‌ توانستیم بیشتر سود ببریم. با این حال الان در شرایط خوبی قرار داریم و خودمان را آماده دیدار استقلال می‌ کنیم.

نظامی پور در مورد تقابل تیمش با استقلال در هفته ششم گفت: این بازی ۳ امتیاز بیشتر ندارد و نمی‌ خواهیم بی جهت آن را حساس کنیم. با تیم بزرگی بازی می‌ کنیم ولی هیچ هدفی جز گرفتن ۳ امتیاز نداریم. گسترش فولاد آنقدر پتانسیل بالایی دارد که بخواهد به فکر شکست دادن استقلال باشد. ما فقط برای برد بازی خواهیم کرد.

او در پایان خاطرنشان کرد: من از هواداران فوتبال در تبریز و همچنین مردم این شهر می‌ خواهم که گسترش فولاد را مثل تراکتور حمایت کنند. به هر حال ما هم نماینده تبریز هستیم و آنها مطمئن باشند که حمایتشان را بدون پاسخ نمی‌ گذاریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :