استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش های خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده هسته ای در به نتیجه رساندن برجام گفت: مردم ایران قدردان دولت تدبیر و امید به خاطر اجرای برجام هستند .

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده عصر جمعه در نشست فرمانداران و بخشداران آذربایجان شرقی با عنوان ‘ایران پسابرجام’ در تبریز اظهار کرد : مردم در روند مذاکرات هسته ای با خوشحالی تیم مذاکره کننده خوشحال و با غمگینی آنها غمگین می شدند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اعتماد به تیم مذاکره کننده و اعضای این تیم اضافه کرد: تعابیری که مقام معظم رهبری برای عراقچی و سایر همکاران تیم بکار می بردند، در مورد سایر مسئولان نداشتند.

جبارزاده تاکید کرد : با تحقق برجام بسیاری از موانع برای توسعه و پیشرفت کشور برداشته شده است .

وی با اشاره به تعابیر رهبر معظم انقلاب در مورد اعضای تیم مذاکره کننده کشورمان و تاکید ایشان بر ایستادگی، منطق و شجاعت آنها، گفت: رهبر انقلاب اعضای تیم مذاکره کننده را فرزندان انقلاب و انسان هایی پرتلاش، امین، غیور، شجاع و متدین توصیف و تاکید کردند که هیچ کس نباید آنها را سازشکار بداند یا مورد تضعیف و توهین قرار دهد.

جبارزاده ادامه داد: رهبر انقلاب بارها از زحمات صادقانه و مجدانه تیم هسته ای قدردانی کرده اند.

وی با بیان این که گاهی تعابیر رهبری در این خصوص فراموش می شود، افزود: باید بیانت رهبری را یادآوری کرد تا ارزش کار وزیر امور خارجه و همکاران ایشان بیشتر برای مردم روشن شود، اگرچه مردم آگاه به مسایل هستند.

این نشست یکروزه به همت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با حضور عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و بخشداران، نمایندگان تشکل های مردمی و سازمان های غیردولتی در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :