رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با بیان اینکه ملت ایران ذره ای از اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و حقوق صلح آمیز هسته ای خود عقب نشینی نمی کنند، گفت: مردم و مجلس مصمم به پشتیبانی از تیم مذاکره کننده هسته ای هستند.

به گزارش تبریزمن، غلامحسین شیری علی آباد روز چهارشنبه با اشاره به بیانات شب گذشته رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان ارشد نظام، افزود: با توجه به بیانات ایشان، مردم و مجلس مصمم به دفاع از دستاوردهای نظام که حاصل تلاش چندین ساله دانشمندان هسته ای کشور و پشتیبانی از تیم مذاکره کننده است، می باشند.

وی اظهار کرد: مصوبه هسته ای مجلس، مشت محکمی در مقابل کنگره آمریکا بوده و جمهوری اسلامی ایران، نظارت آژانس انرژی اتمی را در چارچوب مقررات قبول می کند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت آمریکا بداند که دولت و ملت ایران تحت فرمان رهبری بوده و فتوای ایشان در مورد حرام بودن سلاح های اتمی را قبول داشته و اطاعت می کند.

شیری با بیان اینکه مجلس، دولت و ملت ایران در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستادگی می کنند، یادآوری کرد: نگرانی آمریکایی ها در خصوص مسایل هسته ای ایران بیهوده بوده و نباید به دنبال بهانه های واهی در این زمینه باشند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به دنبال تولید علم است و پیشرفت های دانشمندان هسته ای کشور نیز صلح آمیز و برای خدمت به بشریت است.

رییس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی طرح هسته ای مجلس را عامل وحدت خواند و گفت: این طرح به نفع دولت بوده و از آن حمایت می کند.

شیری، افزود: مجلس در مقابل کشورهای زورگوی دنیا ایستاده و از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان نیز پشتیبانی می کند.

وی گفت: قوای سه گانه با وجود داشتن استقلال، در چارچوب یک نظام واحد و برای حفظ آرمان های نظام و حضرت امام(ره) و اطاعت از دستورات رهبر معظم انقلاب عمل می کنند.

شهرستان های هشترود و چاراویماق با حدود ۱۱۰ هزار نفر جمعیت در جنوب شرقی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :