سرخپوشان تراکتور موفق شدند در یک بازی حساس و پرحاشیه، سه امتیاز کامل دیدار مقابل فولاد را به خانه آورند.

به گزارش تبریزمن، اخراج فرید کریمی و چند دقیقه پس از آن پذیرفتن یک گل از راه دور، شاید برای از بین رفتن روحیه بازیکنان و کادرفنی یک تیم فوتبال کافی باشد، اما امروز تراکتور توانست از هیچ، به همه چیز برسد. امروز روزی بود که شانس کاملا به یاری تراکتور آمد و از تغییراتی که می توانست در بدنه مدیریت تیم ایجاد شود جلوگیری نمود.

اخراج نه چندان درست شریفات، سوپر گل آگوستو و پنالتی معجزه آسایی که در دقایق پایانی برای تیم بدست آمد، باعث شد تا سه امتیاز فوق العاده شیرین از اهواز به جمع هفت امتیاز هفت هفته اول افزوده شده و تونی و بازیکنان حداقل تا یک هفته، نفس راحتی بکشند.

با این حال نباید فراموش کرد که عملکرد تیم در خط حمله باز هم نابسامان و نا امید کننده بود، در نیمه اول بازی روی اشتباه بازیکنان چند موقعیت صددرصد گل روی دروازه اخباری بوجود آمد و عملکرد رفیعی و بختیار رحمانی نیز کاملا مشخص بود. خوشایند یا ناخوشایند، شاگردان تونی امروز مقابل فولاد شانس آورند، شانسی که هر چند می تواند روحیه برد و نشاط را به تیم و هواداران بازگردارند، اما وقتی پای رقابت های آسیایی و رقابت برای قهرمانی به میان آورده شود، باز هم می توان نگران وضعیت تراکتور بود.

تراکتورسازی توان حمله کردن را ندارد و به جز یکی دو صحنه، اکثر گل های این تیم از ضربات کاشته و یا به صورت اتفاقی به ثمر رسیده اند. اشتباهات مدافعان آماتور تیم های ایرانی شاید فرصت گلزنی را به تراکتورسازی بدهد، اما در مقابل تیم های آسیایی که فصل گذشته تراکتوری با آن همه قدرت و عظمت را به زانو درآوردند نیز چنین فرصت هایی پیش خواهد آمد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :