استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه با تمام توان برای خدمتگزاری به زوار سیدالشهدا آمده هستیم، گفت: مرز مهران محل ارائه خد مات این استان در اربعین حسینی خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده روز یکشنبه در جلسه ستاد اربعین استان با اشاره به سفر اخیر وزیر کشور به استان گفت: ازجمله مواردی که در این سفر مطرح شد تغییر محل ماموریت ستاد اربعین آذربایجان شرقی از شهر سامرا در عراق بود.

وی ادامه داد: محل ماموریت جدید ستاد اربعین استان مرز مهران انتخاب شده و باید هماهنگی های لازم برای استقرار ستاد جهت خدمت رسانی به زوار و عاشقان سید الشهدا انجام گیرد.

جبارزاده با بیان اینکه در مرز مهران استان های دیگر از اردبیل، تهران، البرز، قم، مرکزی، لرستان، گیلان، مازندران، همدان، گلستان، قزوین و زنجان مستقر هستند، بر انجام جلسه هماهنگی با استان های دیگر تاکید کرد .

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تشکیل و تجهیز موکب استان در مرز مهران اظهارکرد: همچون سال گذشته باید با تمام توان نسبت به خدمتگزاری به زوار تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه امکانات استان بیشمار نیست ، تاکید کرد: باید امکانات تمامی دستگاه ها، ادارات کل و شهرداری ها در محل ماموریت ستاد اربعین استان در مرز مهران متمرکز شود.

جبارزاده اظهارکرد: نباید انرژی و منابع مالی استان در مکان های متعدد استفاده شود واین موضوع به صورت مصوبه ستاد اربعین به تمامی دستگاه ها ابلاغ شود تا تمامی منابع در قالب ستاد اربعین استفاده شود.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این ایام نکات بهداشتی و نیروی انتظامی استان نیز موارد امنیتی را در قالب بروشور تهیه و در اختیار زوار قرار دهد .

استاندار آذربایجان شرقی با توجه به تجربه جمعیت هلال احمر از اعضای این جمعیت خواست ستاد اربعین استان را در دایرکردن محل اسکان یاری کنند.

وی با اشاه به اینکه دهه محرم بهترین فرصت برای جذب کمک های مردمی است ، گفت: ستاد اربعین در این ایام اقلام مورد نیاز را اعلام و محلی را برای جمع آوری کمک ها مشخص کنند.

جبارزاده همچین با اشاره به رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل گفت: امروز رزمندگان اسلام در جبهه های جدید مبارزه با تکفیری ها و دفاع از حرمین جانفشانی می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :